Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismerkedni? 14/L nyugi...

Valaki ismerkedni? 14/L nyugi képpel van

Figyelt kérdés

házim nagyrészt kész van mielőtt egy paraszt kerdezné:) fbot nem használom utálom...inkább viber^^ furcsa vagyok belsore főleg...olyan fiú írjon már akik nem bekepzeltek,melegek vagy foglaltak, csak annyit kérek és várok el amit kapok..igen komoly kapcsolatot szeretnék

hobbim a fényképezés,zene hallgatás,színház,könyvtár,mozi,és imádok konditerembe járni:$$ szűz vagyok kicsit pervi:"DD na ennyi aki szeretne ír


[link] ja és most ezen K.O. fejem van :"DDD



2015. ápr. 28. 15:58
1 2 3
 11/27 bandi6891 ***** válasza:
Interferencia te gondolom 25 évesen kezdtél csak el a másik nem irányába közeledni?Meg egyébként miért is baj hogy ilyen kérdést írt ki?Legalább őszintének tűnik.
2015. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hmmm...azt hiszem most megyek és sütök egy kis ribizlis süteményt....
2015. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Pervi??? Na ennek a szónak a használatával ástad el magad... -.-
2015. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Interferencia ***** válasza:
14 évesen semmiképp sem javasolnám a netes ismerkedést.
2015. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
A kis cigány lány...:D
2015. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
PERVI B%%DMEG
2015. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Edeske, ahhoz,hogy ilyen helyeken ismerkedj meg nagyon fiatal vagy. Majd talalkozol valakivel az iskoladba vagy a kornyeken.

18/L (szuzen pervi? Ne irj ilyeneket mert a valodi perverzek radmennek)

2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
"szűz vagyok kicsit pervi" hát beszrok !!! :-DDD
2015. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 bandi6891 ***** válasza:
Szóval a perverz gondolatok kizárják a szüzességet.Akkor én nem is létezek ezek szerint.Mindig tanulok tőletek kedves válaszolók.
2015. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Istenem...szarjatok-_-..vicc volt de nem értem miért kell ezt komolyan venni? jaj és senki ne jöjjön nekem a sok a pedo meg stb szöveggel...nem vagyok hülye..na jó picit naiv de nem hülye és köszönöm az oktatást de nincs rá szükségem... egyéb okoskodó kotekedest ne komolyan nincs ehhez energiám normális kérdés volt normális választ szeretnék
2015. ápr. 28. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!