Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk mondanátok véleményt...

Fiúk mondanátok véleményt légyszi? (lent)

Figyelt kérdés
Szóvaal képet nem szívesen raknék fel (ismerősök miatt) de leírom kb hogy nézek ki és kérlek titeket, hogy mondjatok véleményt!:) 162 cm vagyok 50 kg 17%os testzsírszázalékkal és 35%os testizom százalékkal. A hajam középhosszú, világosbarna. Kék szemem van és (nem akarok itt felvágósnak tűnni) de hatalmas,dús ajkaim. Az bőröm nem tökéletes de nem vagyok pattanásos, kisebb bőrhibáim vannak (1-2 miteszer, heg ilyesmi). Nincsenek hatalmas melleim épphogy megütöm a B kosarat, de formás, izmos. A fenekemmel ugyanígy. Viszonylag lapos hasam (2 kockám is van ám:D) és izmos vádlival rendelkezem. Ezek alapján mennyire vagyok 'jó csaj'? :) az értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2015. ápr. 28. 18:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#Interferencia ez esetben örülök hogy valami újat mutattam:D
2015. ápr. 28. 19:00
 22/24 anonim ***** válasza:
Szöveg alapján senki sem jó csaj.
2015. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nesze semmi, fogd meg jól. :D


Tele az oldal kiéhezett, szűz csávókkal, akik a legyet is röptébe meg******. Kapsz majd mindenféle hasztalan, 0 igazságalapú véleményt, aminek örülsz is, mert azt hiszed, de qrva jól nézel ki.


Megmondom az őszintét. Kép nélkül senki nem mond semmi olyat, amit kézpénznek vehetsz. Normális ember ezt tudja és fel is fogja. :) 23F


Jótanács: képet se tölts fel ide, nem tudhatod hol végzi.

2015. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem tetszenél az BIZTOS!:D
2015. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!