Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatalabb lányok, nektek...

Fiatalabb lányok, nektek mekkora szerepet tölt be, hogy a pasinak van-e autója?

Figyelt kérdés
Nekem konkrétan egy régi lány ismerősöm mondta, ha látja a társkeresőn, hogy a srác képei között van olyan ami buszmegállóban vagy buszon készült lehet akármilyen rendes, és nézhet ki akárhogy csak átugorja

2015. ápr. 30. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Minden lány más. Engem meg kifejezetten taszít a drága tárgyakkal (autó, motor stb) való pózolós kép. Az ilyenek rögtön mennek a levesbe, mert én nem a srác egzisztenciájával szeretnék járni, hanem a sráccal.
2015. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kell rogton egy BMW X5, de nalam jo pont, ha van sajat kocsija, tenyleg bonyolult es idohoz kotott a tomegkozlekedes.
2015. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én pont ezért többször eljátszottam azt, hogy autóval mentem a randira, de tömegközlekedéssel oldottuk meg a jövést menést (múzeum, mozi, étterem stb).

S sok minden kiderült ilyenkor.

Mondjuk én szeretek is metrózni, buszozni. :D :D


Huszonéves lányok akkor lettek készségesek, amikor kiderült, hogy közelben van az autóm is. (ezeket csak simán meghúztam egyszer-kétszer) a 30 fölöttieknél érdekes módon ez nem volt gond soha. Onnan volt tartós kapcsolatom is.

38F

2015. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A társkeresők az internet pöcegödrei. :D
2015. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
én is szeretek buszozni, hallgatni az embereket ahogy fecsegnek vagy csak bambulni ki az ablakon :)
2015. ápr. 30. 12:59
 16/20 A kérdező kommentje:
#12es és ha nincs autója, de macerásnak tartod a tömeg közlekedést akkor mégis amikor nincs pasid nem is mész sehova ? :DD én csak ezt nem értem, ami neki nem jut azt miért várná el bárki mástól ?
2015. ápr. 30. 13:00
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

Egy férfi válasza:


Elméletileg rábökik sokan, hogy nem, pedig de!


- Tudat alatt is jobb egzisztenciával rendelkező jelölt inkább befutó (sosem hallottam nőket arról beszélgetni, hogy "Te, melyikkel menjek randizni? A Trabantos Jánossal, vagy a Porsches Billel?")

- Könnyebben benedvesedik a lányok bugyija egy olyan randin, ahol kocsival viszik-hozzák őket, az utazás ripsz-ropsz alatt megvan és mondjuk a naplementét is meg lehet nézni a Gellért-hegyről minden gond nélkül, ellenben azzal, hogyha mondjuk 20 percet buszoztok a találkozás után romantikusan seggszag-fingszag-hónaljszagban, hogy eljussatok egy normálisabb helyre meginni valamit.

- stb

2015. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

" hanem ebböl veszi, hogy a srác busszal jár,"

Hát, igen, az tényleg gáz. Tudod, milyen nehéz manapság egy busszal parkolni? :))

2015. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, Miquel! De vonattal! Főleg a belvárosban délután... húú... nem is parkol ott sok vonat
2015. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
jegyeket-bérleteket kérem ellenőrzésre átnyújtani!
2015. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!