Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik egyáltalán olyan...

Létezik egyáltalán olyan lány, aki nem bántja a csúnya fiúkat, mit élveztek abban, hogy idegen számotokra csúnya fiúknak kifejezitek, hogy ronda, mi a jó ebben, hogy kinevetitek beszóltok, célozgattok a külsejére?

Figyelt kérdés
El vagyok kenődve, mindenki csúnyának tart, igazából már azt se értem hogyan hoztam össze a sikereimet a csajoknál. Mert se szűz nem vagyok se tapasztalatlan. Igen, csúnya fiúként már volt barátnőm is, sőt nem egy lány könyörgött szinte, hogy járjak már vele, most is van ilyen lány. Én mégis fájdalmat érzek, mert mindenki csúnyának tart és úgy bánnak vele, mintha egy értéktelen senki lennék, puszátn, mert nem vagyok egy menő páwa kigyúrt swag yoloó akármicsoda. Egyszerűen nem értem mit élveznek a kis tini csitrik abban, hogy utalgatnak a ronda külsőmre, ah jönnek velem szembe, miért hangoskodnak, vihognak, miért célozgatnak rá, hogy csúnya vagyok (mintha nem tudnám), miért nem lehet békén hagyni és észre se venni engem inkább? Fáj, hogy folyton bántanak, nekem is vannak érzéseim, attól, hogy fiú vagyok. Én nem bántok egy lányt sem, aki nem tetszik nekem, akkor a lányok miért nem képesek ennyi empátiát mutatni? Gondolom ők el sem tudják képzelni a kicsi agyukkal milyen rossz is csúnya fiúként létezni.
2015. ápr. 30. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem vágsz vissza öcsi?
2015. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
35%
Pont azért amiért ti is
2015. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Selejtes vagy!
2015. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem egy normális nő sem tesz ilyet

nem kell velük foglalkozni, nem érnek annyit ;)

2015. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23-25 év felettiek között már van olyan nő aki nem szekál ha randa vagy. De a tinik tényleg nagyon szemetek.
2015. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról képet? :) Biztos nem vagy ronda hisz volt már barátnőd is meg tetszettél/tetszel lányoknak. Akkor meg? Van akinek nem jössz be és bunkó de van akinek bejössz.
2015. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*van olyan akinek
2015. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet.
2015. ápr. 30. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
# 8 akkor nem tudom megmondani. :/ # 6 voltam
2015. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Legalább neked volt már barátnőd, de nekem még nem volt.... Aki valóban ronda annak még barátnője sem volt... Szerintem nem vagy ronda viszont én tényleg az vagyok... Nekem még egy lány sem könyörgött, hogy járjak vele, inkább lekoptattak.. 18/F
2015. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!