Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, hogyan...

Tetszik egy lány, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Ugyanabba a közép suliba járunk, nem ismerjük egymást de nagyon tetszik mióta először megláttam. Egy évvel fiatalabb nálam, ő is és én is zárkózottabb típus vagyunk. Mindig a barátnőivel van, várjam meg míg ketten tudnánk beszélgetni, esetleg face-n írjak rá először? Előre is köszi a válaszokat, segítséget. 17/f
2015. máj. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is, az is jó. A lényeg, hogy külsőre tetszel-e neki.
2015. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aladar12 ***** válasza:
menj oda hozzá. nem fog megenni. az se biztos, hogy facebookon vadidegenként visszajelöl.
2015. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jelold be facen es irj ra :) kezdd egy "szia, milyen napod volt"-tal, aztan ha neki is bejossz akkor beszelgessetek es hivd el valahova :)
2015. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
nos en lany vagyok es en is az zarkozott tipus... en azt kivannam hogy a srac akinek bejovok az kedvesen es megertoen kozeledjen hozzam... ha a fb irna akkor ramenosnek tartanam es nm vennem komolyan ha azt irna pl. hogy tetszem neki meg ilyesmi.. nekem jobban bejonne az a srac aki valamit kitalal hogy a kozelembe lehessen pl. kideriti hogy mi a hobbim es elkezdi o is csinalni... amikor en eszrevennem hogy o is szereti azt csinalni mint pl. olvasni akkor elkezdenenk beszelgetni es egyre tobb idot toltunk egyut... en kulonlegesnek tartanam a sracot ha elkezdene pl. olvasni mert manapsag nm minden srac az az olvaso tipus es jol ereznem magam a tarsasagaban...inteligensnek tartanam... aztan egyszer vallomast teszel majd a csajtol fugg hogy igen mond-e vagy sem... most magamrol beszeltem de ha hasonloak vagyunk akkor tuti hogy igen mond ha megkerdezned hogy akar e o veled jarni ...
2015. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2015. máj. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!