Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volna kedve valakinek...

Lányok, volna kedve valakinek ismerkedni egy ily' késői órán? 16F

Figyelt kérdés
Hello! Szívesen beszélgetnék, illetve ismerkednék, eléggé... magányos (talán így tudnám a legjobban kifejezni magamat...) vagyok. Kérem, hogy csak Pest, illetve Cegléd környékéről írjanak lehetőleg 14 és 18 év közt, hosszútávú beszélgetés céljából...
2015. máj. 2. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem azt írod hogy hosszútávú kapcsolat céljából? Ha beszélgetni akarnál akkor meg édes mindegy hogy az illető hol lakik. Nem kell a köröket futni, írd ki rendesen hogy mit szeretnél.
2015. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod... nem feltétlenül... egy beszélgetés is sokkal jobb, ha egy asztalánál ülve, a forrón gőzölgő tea felett tesszük meg, egymás szemébe nézve... nem gondolod? Nos, én így gondolom... lehet, hogy hosszútávú kapcsolat is kialakulhat, de jelenleg csak beszélgetőpartnereket keresek...
2015. máj. 2. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de nem feltétlenül. Én pl Skypen beszélgetek egy itt megismert sráccal, akivel valszeg nem fogok találkozni, tekintve hogy sok km van köztünk, de mégis tök jókat tudunk dumálni. Ha beszélgetőpartner kell, akkor véleményem szerint érdemesebb tágítani a kört, nem lekorlátozni egy adott területre. De ez csak az én véleményem.
2015. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te például - ha meg nem sértelek a kérdéssel - merre laksz?
2015. máj. 2. 00:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőled messze, pár száz kilométerre, nyugati irányban.
2015. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem... nos, ez egy felettébb sajnálatos dolog... De nem tudom, hogy vagy vele... Én inkább vagyok minden tökéletlenségemmel együtt ember... mint a tökéletest játszva egy villogó chat ablak a másik szemében... én így gondolom... még mindig jobban szeretek szemtől szembe beszélgetni, mint bárhogy...
2015. máj. 2. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. De igazad van.
2015. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!