Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » [meleg kérdés] Mire véljem a...

[meleg kérdés] Mire véljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy egy időben ismerkedtem egy fiúval -interneten keresztül - de eljutottunk odáig, hogy folyamatosan közbe jött neki valami amikor találkoznunk kellett volna. Egyébként én csak haverkodni akartam volna vele. Nekem ebből elegem lett és elküldtem a francba őt azzal, hogy tőlem több üzenetet nem fog soha kapni, ha nem képes élőben is dumálni velem. Valamiért azóta is rám szokott írni facebookon kéthavonta egyszer, de nem válaszoltam neki soha. Mit akarhat? Kétlem, hogy barátkozni 23F

2015. máj. 2. 20:43
 1/2 Umaku ***** válasza:
43%
Van egy ismerősöm csaj és melegnek adja ki magát.csinál olyan képeket meg hangfelvételeket amiken olyan mint egy fiú. Kehet 1000-oka amiért csinálhatja ez van ezt kell szeretni.
2015. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azóta rájött, hogy hibázott, amiért nem találkozott veled, ezért ír rád. Viszont tudja, hogy nagyon megbántott téged, és biztos csak azért írogat kéthavonta, mert azt hiszi, hogy akkor téged már nem is érdekel a haverkodás, de még reménykedik benne, hogy esetleg megenyhülsz.

Ha szeretnél még barátkozni vele, akkor szerintem írj rá, beszéljétek meg, béküljetek ki, és beszéljetek meg egy talit. Ha most is közbejön valami, akkor már nincs mit tenni, őt nem érdekli ez a barátság.

2015. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!