Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért mondta? És...

Hóbogyó kérdése:

Szerintetek miért mondta? És miért csinálta ezt? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot neten. Nagyon jókat beszélgettünk meg minden. Felvetette a találkozást.Nagyjából meg is beszéltük, hogy majd ha vége a sulinak. ( Ez volt május közepe felé) Aztán amikor én kérdeztem rá, hogy akkor esetleg mikor tudnánk, azt válaszolta, hogy nincs pénze meg amúgy sem tudunk miről beszélni. Pedig addig is napi szinten beszéltünk, és nem tűnt tartalmatlannak. ( Általában naponta több órát is) Aztán jóval később végül találkoztunk. Kicsit szokatlan volt élőben beszélni, de azért kellemes volt. Utána kérdezte, hogy mikor tudunk legközelebb találkozni, meg is beszéltük. Aztán egyik pillanatról a másikra már nem beszéltünk, és nem írt többet. Amikor nem tudtunk beszélni akkor általában írt egy üzit, hogy dolga van, majd x időpontban beszélünk. Aztán egyszer több napig nem jelentkezett és én szóvá tettem. Szerintem ezért rágott be. Ez már több hónapja volt, és engem még mindig bánt, hogy amíg én próbáltam továbbra is udvarias és korrekt maradni addig ő mindent a fejemhez vágott, hogy milyen naiv vagyok meg bunkózott. Most mit tegyek? Ő volt az első srác, akivel tök jól elbeszélgettem, és nem az ismertségi körömből volt. És ez most így rosszul esik. :/ 17/L

2015. máj. 3. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyél el nagy levegőt és sz.rd le. van ilyen.
2015. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esik,de tedd túl magad rajta,mert látod milyen ... Nem kell azon agyalni hogy ki volt a hibás,vagy mit rontottál el.Nem ő az aki passzol melléd.Kezdj el ismerkedni,mert mással is jól el lehet beszélgetni,nem ő az egyedüli a világon.
2015. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is van egy majdnem teljesen ugyanilyen sztorim...csak mi nem találkoztunk,..úgy lett vége....tegnap, és nem értem én sem....

A pasik hülyék...az már biztos...de mi, csajok tartsunk össze :)

2015. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ez milyen fordított nemben (18/F).Ez mèg csak az első. Az ilyen fiút hagyni kell a francba. Egyszerűen nem èrdemel meg ès kèsz. :-) Nehogy mèg megaláztatsd magad,mert ő azt mondja. :-) Fel a fejjel ;-)
2015. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azèrt vannak èrtelmes pasik is( pl èn XD)
2015. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez azért volt mert nem tudta eldönteni hogy tényleg akar-e tőled valamit vagy nem, de vegul elment mert hátha... Talin nem jöttél be neki és rájött hogy nem is kellesz neki ezért egyre kevesebbet beszéltek hogy ne kelljen foglalkozni veled mert ha nem tetszel akkor nem szeretne beszélni veled mert "fárasztó" lenne tovább csinálni... Mert szerelem úgysem lehet, barátként meg nem tudna téged elviselni.. Ezért úgy próbálja meg megoldani a helyzetet hogy nem foglalkozik veled es ezert te se fogod többet keresni... Es hogy biztos legyen még meg is bánt.... Lehet hulyesegnek hangzik, de így van.
2015. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pl nekem most 24 èves barátnőm van.(18vagyok). Ès nagyon jól meg vagyunk. :-)
2015. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6. Válaszoló ezt jól mondtad :-)
2015. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy akkor miért mondta, hogy találkozzunk megint? Meg hogy milyen jól érezte magát? értelmes ember vagyok, bírom az őszinteséget. Ha kerek perec megmondja mi az ábra, akkor megértem, megköszönöm az ismertséget és lezárom. De így, hogy egyik pillanatról a másikra "eldobott" így elég kellemetlen. Meg utána nem tudom miért, de egy hónappal azután, hogy már nem beszéltük írta, hogy furcsa, hogy miért nem töröltem az ismerőseim közül. Teljesen normálisan leírtam neki, hogy miért. Aztán nem reagált.
2015. máj. 3. 23:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, valaki nem olyan bátor hogy megmondja hogy: Figyelj...nem... Nem tetszettél nekem ezért hagyjuk abba.. És ez bűntudattal is jár mert ezt így megmondani egy lánynak.... Azért van érzése mindkettőtöknek... Neki bűntudat lenne, neked szomorúság... De ha megbánt, megsért akkor az már más mert Te fogsz haragudni rá és ezért nem folytatódik.... És szerintem a haragot jobbam el lehet visselni mint a bánatot, szomorúságot...vagy ha nem ír semmit akkor meg nem lesz semmi.. El lesz felejtve, téged nem fog érdekelni hogy ki van vele..


És hogy miért mondta hogy találkozzatok és hogy jó volt? Szimplán azért hogy ne bántson meg..és utána gondolta át komolyabban ami oda vezetett hogy nem beszél veled és sértegetett.

2015. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!