Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác, de nemtudom...

Tetszik egy srác, de nemtudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác a suliból. Régóta nézett engem,csak nem vettem figyelembe,mert barátom volt.

Szóval egy suliba járunk,de nemsokat találkozunk bent sőt szinte semmit...

Diákmunkában is találkoztunk akkor is néztük egymást és zavarban is voltunk de semmi más.

Nemrég volt egy koncert ahol folyamatosan szemeztünk egymással s ha nem látott akkor keresett és mikor a közelébe kerültem zavarban volt,piszkálta a ruháját,a kezét,ha véletlen hozzá értem látszódott ,hogy zavarban van.

Mikor a barátnőmnek mondtam valamit ő is a haverjaihoz szólt egyből,és elég feltünően rám néztek.

Nagyon helyes srác ,tetszik is de nemtudom hogyan kezdeményezzek.

Szerintetek bejövök neki ? És ha igen hogyan kezdeményezzek nála? Elég félénk srác és én sem vagyok az a bátor típus de ha kell megteszem az első lépést.

Normális válaszokat várok,fontos lenne. Köszönöm.

20/L



2015. máj. 4. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Teccő neki, tedd meg azt a lépést.
2015. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén!
2015. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok valami eseményen, akkor köszönj oda neki, szólítsd meg. Szia, ti is pont itt, vagy jé, mostanában mindig összefutunk. Aztán ha tetszel neki, akkor a többi már jön magától.
2015. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Figyu! Az a legrosszabb amit csak tehetsz h nem mesz oda! Bátornak kell lenni két okbol

1 mi a kukim történhet ,ha igen akk király vagyol ha nem megkered h legyetek attolmeg barátok

2 ha bátor vagy es megteszed a lépést akk magabisztosnak tűnhetsz, es egy jó pontal kezdhetsz a fiunal.. :-) :-)

2015. máj. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!