Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes lenne tovább próbálkoz...

Érdemes lenne tovább próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Eddig háromszor ráírtam.Az első kettő beszélgetésnél válaszolt mindenre.De nem kérdezett vissza.Most,a harmadiknál írtam neki.Köszöntem,ő visszaköszönt,megkérdeztem,hogy mi a helyzet,de arra már nem válaszolt.Eltűnt.Csak órákkal később írta ki,hogy látta.Az is lehet,hogy áramszünet volt.Érdemes lenne tovább próbálkoznom így nála,vagy keressek mást?

2015. máj. 4. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég kicsi a valószínűsége, hogy áramszünet volt. Én akkor viselkedek így, ha nem tetszik egy fiú.. :/ 18L
2015. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást..ha nem kérdez vissza egyszer sem,az azt jelenti(általában),hogy nem érdekled,csak nem akar megbántani...kedves lány lehet amúgy,kár érte :/
2015. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak áramszünet volt. vagy egy unicornis suhant el a házuk mellett és nem bírt felocsúdni órákon át.. az unicornis mondjuk valószínűbb.
2015. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áramszünet? Na persze. 3 éve nem láttam olyat. Álmodj királylány.
2015. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!