Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet értelmes szép...

Hol lehet értelmes szép lányokat találni?

Figyelt kérdés

19/f vagyok eléggé helyes :D az előző barátnőimet nézve is viszont nagyon szótlan vagyok.Keveset beszelek, viszont kedves jo srac vagyok szerintem. Az lenne a bajom az egésszel hogy a velem 1 idős lányok a snap chat facebook hasonlo remek oldalak és aplikációk kötnek le, amit én megvetek. Az idősebb lányok akiket értelmesnek tartok szóba se állnak velem... Hol találhatnék szerintetek normális lányokat? Amúgy szoktam járni minden hétvégén

kocsmákba,bulizni a kocsmákkal az a baj hogy ott mindenki saját társasággal megy ergo baráttal, a szórakozó helyeken pedig az összes lányt legalább 4 fazon állja körbe. Pesti vagyok.



2015. máj. 5. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Könyvtár, mozi, kiállítás, kávézó, színház, park, koncert, csoportos kirándulás. Pesti 19 éves létedre ennyi fantáziád nincs?
2015. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Marko polo ***** válasza:

Próbálj meg ismerkedni a legtöbb közhelyen, pl. Busz, metro, villamos, park, pláza...

Ha Tényleg helyes vagy akkor úgyse mondanak nemet..

2015. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubba, else szokták hinni, hogy nincs barátnőm, pedig még beszédes is vagyok, és nem ítélem el ezen korszak hibáit. Vidékről ha busszal jársz fel Pestre akkor van esélyed én most erre fogok ráállni, más helyet nemtudok, iskola talán, vagy konditerem, de odameg edzeni járok nem dumálni.
2015. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

20F vagyok, nem tudom, mennyire helyes, nem igazán tudom magamról eldönteni. A végén a bulis résszel abszolút egyetértek, én valahogy képtelen vagyok annyit inni, hogy legyen bátorságom random csajokat fűzögetni egy buliban.

A többivel viszont nagyon nem értek egyet. Szerintem nem kellene így általánosítanod, minden korosztályban vannak normálisak. Egy évvel vagyok idősebb nálad, szerintem vehetjük úgy, hogy azonos korosztályból jöttünk. Én rengeteg lányt ismerek, akik ugyan használják az általad emlegetett alkalmazásokat, de mégse ez tölti ki az idejük nagy részét, hanem van idejük minden másra, a normális viselkedésre is. Egy titka van az ilyen lányok megtalálásának: a megfelelő körökben kell mozogni. Idióta p*csák mindig voltak, vannak és lesznek is. De nem mindenki ilyen.

2015. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a random odamenésekkel csak 1 bajom van nem is az hogy odamegyek hanem az hogy nem szoktam sokat beszelni en vagyok az. társaságba az aki inkább ül nevet a többiekkel néha odaszólok egy kettőt de ugye nem vagyok olyan aki lyukat beszél a hasadba ezért álltalába nemtudom lekötni a lányok figyelmét, elvesztik az érdeklődést irántam :D
2015. máj. 5. 00:54
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Kíváncsi lennék hogy tényleg annyira helyesek vagytok vagy csak vetítetek, és azért nincs barátnőtök?

Az egyik itteni srác hasonló önjellemzés után küldött nekem képet és hát... Több füle volt mint foga.

L

2015. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát nem itt.
2015. máj. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: pedig nekem már sikerült...
2015. máj. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy menj könyvtárba. És ne hidd, hogy a normálisabb lányok az állandóan dumáló fiúkat szeretik. Akkor őkmikor beszél a lány? )

Szóval...ne legyen emiatt kisebbségi érzésed.

2015. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol keresnek értelmes, szép lányokat? 16-17-es korosztály
2015. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!