Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mikor hívtok el egy...

Fiúk! Mikor hívtok el egy lányt randizni? (lent! )

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a környezetemben levő 22-24 éves fiúk nagyon nehezen veszik rá magukat, hogy randira hívjanak egy lányt. Arra vagyok kíváncsi, hogy ha nektek pl. az egyetemen megtetszik egy intelligens, kedves, csinos, normális lány, akkor mennyi idő után hívjátok el randizni? A másik kérdésem pedig az, hogy miért hívjátok el? Ez alatt azt értem, hogy mivel érdemelte ki a csaj, hogy randira hívjátok, mik azok a tulajdonságai?

2015. máj. 5. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
A 22-24 éves srácok megszokták, hogy a lányok futnak utánuk s nekik nem kell megerőltetni magukat.
2015. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok annyira az a típus aki csak úgy odamegy egy lányhoz akit meglát (teljesen véletlenül, nincs is semmi közös pont). Viszont ha mondjuk a szakon van valaki szimpatikus, akkor mondjuk mellé ülök egy előadáson, beszélünk pár szót, bemutatkozunk egymásnak. Innentől keresem a társaságát jobban, és ha 1-2 hét múlva is szimpatikus akkor mondom, hogy találkozzunk sulin kívül is valahol.
2015. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ekvinitus válasza:
100%
Mikor hívom randizni? Azonnal. Miért? Mert némely lány összképe, amit meglátok az első találkozás alkalmával úgy hat rám, hogy a fal adja a másikat. És ebben a hatásban nem mindíg a szépség a domináns tulajdonság.
2015. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:
73%
Egész így működök mint a 2-es!:) Csak úgy teljesen váratlan nem megyek oda senkihez (én is szeretek nyugodtan tanulni, vagy legalább akkor beszélgessen velem valaki ha épp kávézok egyedül és semmi dolgom, különben ezerfele jár az agyam..:)), ellenben ha elkezdünk beszélgetni örömmel ismerkedek, teljesen átlagosan, barátkozósan. Utána ha szimpatikus vagyunk egymásnak valahogy mindig adta magát a randi, vagy néha csak kettesben töltött délutáni/esti program amiből úgyis lett végül valami (vagy néha nem). Fokozatosan éri el, ahogy megismerjük egymást!:)
2015. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor hívom el, amikor megjön a családi..
2015. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én én én nem merem elhívni a lányokat
2015. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azért hívom el nehezen az egyetemen megtetsző csajokat, mert a BME-re járok, és akkora merítésük van pasikból, hogy többnyire egyáltalán nincsenek rászorulva a hagyományos értelemben vett ismerkedésre. Még ha nem is járnak sehova, csak 0-24 tanulnak, akkor is rengeteg fiúval találkoznak, szóval nagyon különlegesnek kell lenni ahhoz, hogy a megmaradt energiájukat egy majdnem ismeretlen srác megismerésére fordítsák.

24/F

2015. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy kötelező bme-s luvnyát összeszedni?
2015. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: a kérdező. A leírásából azt vettem le, hogy a "környezetemben lévő 22-24 éves fiúk" alatt elsősorban az egyetemista társaira gondol.
2015. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!