Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lesz esélyem ismerkedni,...

Lesz esélyem ismerkedni, barátkozni egyetemen, ha idősebb leszek?

Figyelt kérdés

Sajnos elrontottam az előző éveimet és ha idén felvesznek 2-3 évvel idősebb leszek a többieknél. Nem vagyok túl nyitott, inkább bizalmatlan és csendes. Próbáltam már változtatni rajta, de nem nagyon megy.

Félek, hogy ha beülök, mindenki más lesz, sokkal fiatalabb és egyetemi éveim alatt teljesen magányos leszek.

21/L


2015. máj. 5. 16:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szia. Ne hidd ezt. Az egyetem nem általános iskola, ahol mindenki ugyanannyi idős:) A nagyobb baj inkább a bezártságod, próbálj meg megnyílni jobban és nem lesz semmi gondod:)
2015. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1.:próbáltam nyitni, jártam már egyetemre, diákkörökbe is beléptem, elmentem velük iszogatni stb, de nagyobb társaságban teljesen "eltűnök", nem tudok feloldódni és egyedül érzem magam.
2015. máj. 5. 16:34
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Ne így állj hozzá. Ha nem akarsz változtatni nem fogsz változtatni. Akard, törekedj, pozitív gondolatok. Mellesleg az egyetemen sokan vannak kihagyással, okj után, második diploma stb. Nem lesz mindenki fiatalabb sőt felsőbb évesek is vannak.
2015. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De szeretnék változtatni, sokszor léptem ki a komfortzónámból és mentem el olyan helyekre, ahova egyébként sosem mentem volna, próbáltam ismerkedni, de sosem tudtam magam elengedni, mindig csöndes és szégyellős vagyok.
2015. máj. 5. 16:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkora korkülönbség nincs. Én 40 évesen is elvegyülök az egyetemi törzs kocsmákban és simán kérdezgetik, hogy melyik szakon tanulok, stb. Bár én férfi vagyok és jól tartom magam :-P
2015. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5.:de nekem nem megy. A vége mindig az lesz, hogy mindenki beszélget kis csoportokban/részegen énekel és meg ülök egyedül és próbálok mosolyogni.
2015. máj. 5. 16:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a kocsma bulikon nem érzed jól magad akkor az nem a te társaságod. Olyan helyre menj ahol jól érzed magad, azokkal ismerkedj akikkel jól érzed magad.
2015. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7.:nem csak olyanokba jártam, általában kedvelnek az emberek, de valahogy túl szürke vagyok elsőre és mire el tudnám engedni magam, addigra már elmúlt a pillanat
2015. máj. 5. 16:45
 9/16 anonim ***** válasza:
De vannak barátaid nem? Valahogy őket is megismerted. annak is van oka biztosan hogy szürkének tartod magad. Önbizalmat kéne építeni.
2015. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6:

Talán ne ülj és mosolyogj, hanem engedd el magad, beszélgess, igyál és énekelj velük ... :-P A választ te magad fogalmaztad meg.


Egyébként nekem meg pont a kis szerény, szürke, visszafogott lányok jönnek be :-D ... Valami miatt azonnal elkap a vadászösztön, ha egy ilyen habitusú lányt meglátok egy buliban, szórakozó helyen.


#5-ös voltam.

2015. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!