Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, ti osszejonnetek egy...

Lanyok, ti osszejonnetek egy ilyen fiuval?

Figyelt kérdés

Hosszu fekete haja van(altalaban felvan kotve),barna szeme,kedves,megerto,segitokesz,jol foz,egy csomo idot szentel az edzesnek de mindig mikor van egy kis szabad ideje a nagy Ovel toltene,egy ev mulva menne katonanak.Nem a legszebb fiu a vilagon de nem is csuf,amolyan atlagos.

Kepet privatban ^.^



#átlagos #osszejonnetek
2015. máj. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Es mivan ha ( ne tortenjen meg) , de lelonek egy harcban? Egyedul marad a lany. Jól gondold meg :)
2015. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, ez a leírás egy nőnek jobban állna, a katona részt leszámítva. Mindazonáltal sok sikert, csak.. komolyan, hosszú, felkötött haj? Meg jól főz? Ezek azok a pontok, amik a nőszerzéshez kellenek?
2015. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hisz a nagy Őben? Bukta.
2015. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 bizony tok gaz hogy nem egyenseroja van es nem doglik ehen aka tud mit kezdeni magaval. tyu, tiszta szegyen.


kerdezo, mi vonz abban, hogy nagyhatalmak kutyaja legyel? miert akarsz katona lenni?

2015. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom,csak ennyi jo tulajdonsag van keznel.
2015. máj. 5. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Aranyosnak hangzik de nem hiszem hogy kepes volnek ra. Feltenem hogy baja lesz meg persze rengeteget lenne tavol.

(Mondom en 3 eves tavkapcsolattal :D de azert megis mas ha harcba megy) 18/L

2015. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Az,hogy a csaladban mindenki katona volt es en nem szeretnek kilogni a sorbol.Masreszt nagyjabol erre tettem fel az eletem,igy terveztem el a jovomet.
2015. máj. 5. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek amúgy jól áll a hosszú haj, a katonaságban le kell vágni amúgy is nem?
2015. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lekell. T.T

Ez van,ezt kell elfogadni. :)

2015. máj. 5. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Sehol egy eredeti gondolat, csak viszed tovább a "családi vállalkozást". Miért? Hogy beállj a sorba.

Kösz, nem. Én a rebellisebb embereket kedvelem.

2015. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!