Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van kedvetek görkorizn...

Lányok, van kedvetek görkorizni vagy bringázni menni velem? 26/F

Figyelt kérdés
Budapesten :)
2015. máj. 6. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vajon egy 26 éves férfi miért görkorizni vagy bringázni akar a lányokkal? ... Ezek nekem nagy rejtélyek :-P
2015. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szívesen mennék bringázni, de úgysem bírnád a tempómat :DDDD

28N

2015. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Talán mert sportolni szeretne??? :O és pont jó az idő hozzá? :)


Tégy próbára 28/N, görkorival is bírom Veled a tempót ;)

2015. máj. 6. 10:07
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
De ahhoz miért kellesz te? :-P ... Magától is fel tud ülni a legtöbb lány a bringára :-D
2015. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es, és vajon miért pont a szerelem, szex részba írta a kérdést? :D
2015. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5:

Tényleg, kellene is jelezni az adminoknak, hogy valami sport témába tegyék át :-P :-D


Ja! És 40/F vagyok, nem kell privátban próbálkozni, hogy lány vagyok -e ;-) :-D


#1-es és #4-es voltam ...

2015. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jelezzétek felőlem ;)


Talán azért nagyeszűek, mert ismerkedni úgyis lehet, hogy közös a hobbi, pl a sportolás.

De Neked erről barátocskám fogalmad sem lehet, aki a gép előtt ülsz és 40 évesen itt irogatod a hülyeségeid....

Pedig az ember azt hinné ilyenkorra már felnőtt az ember, de mégsem.


By the way, a kérdés lányoknak szól és nem pedofil 40-es pasiknak....na menj keress saját korosztályt, ne a huszonéves nőknél próbálkozz ;)


Én is megyek futok egyet a kutyámmal, nem vitatkozni jöttem ide gyermeteg felnőttekkel.

2015. máj. 6. 10:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezési problémáid vannak :-P ... Hol láttad, hogy huszonéves lányoknál próbálkoztam? :-P Nekem a tőlem idősebbek jönnek be tehát inkább gerontofil, mint pedofil :-D :-D


Valóban gép előtt ülök, mivel munkaidő van és dolgozom, örvendetes, hogy neked már 26 évesen nem kell és ehelyett is ráérsz sportolni ;-)

(Mielőtt belekötsz, azért már annyit megengedhetek magamnak, hogy a munkám közben néha írogassak ide ;-) )


Az, hogy hülyeségeket írok - szokott olyan lenni - való igaz, de nem rosszabb, mint gyakorikérdéseken ilyen szánalmasan próbálni csajozni, ahogy te teszed :-P


Egyébként igazad van a közös hobbi is jó ismerkedési alap, elismerem; én is úgy szoktam és általában bejön ... csak nekem más a hobbim: a szex ;-)

2015. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez nem feltétlen csajozás Te szerencsétlen, mindössze olyan embereket keresek, akik szintén szeretnek sportolni.


Igen, megtehetem, mert felmondtak a munkahelyemen és épp állást keresek.

De te biztos olyan szerencsés vagy, akinek még soha nem kellett új munkát keresnie....


Na több véleményedre nem vagyok kíváncsi, még egyszer mondom : A KÉRDÉSEM NEM HOZZÁD SZÓL! ;)

2015. máj. 6. 11:27
 10/13 A kérdező kommentje:
...csak a teljesség igénye miatt....most esténként dolgozok alkalmi munka jelleggel egy helyen...még mielőtt azt gondolnád, hogy lopom a napot! ;)
2015. máj. 6. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!