Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Leszbikus/biszexuális lányok, nők! Milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés
Külső-belső egyaránt. Vagy ha esetleg most tetszik valaki, ő milyen, vagy a párotok. :)

2015. máj. 6. 19:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9-es: Miért gondolod, hogy szánalmas vagyok?
2015. máj. 6. 21:48
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvan ra gondoltal?

En is!

Jol fogalmazol te viszont...

2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én a magasabb lányokat/szeretem mivel én is magas vagyok (172). Ne legyen túl kövér de azt se szeretem ha va rajta felesleg.

Illetve a legfontosabb, hogy ne cigizze

2015. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
A világos szem-sötét haj kombó a gyengém.:D Szeretem,ha van fogni való feneke,melle,esetleg egy pici,kerek pocija.:) Írnám azt is,hogy legyen nálam kisebb(mert alapból dominánsabb,védelmező típus vagyok),de nehéz lenne,mivel a 160 centit sem ütöm...:DDD Belsőre a két legfontosabb számomra az empátia és a humor.Illetve szeretem,ha egy lány képes egyensúlyozni az álmodozás és a szilárd talaj világja között.Meg az sem árt,ha van sütnivalója ugyebár,de sokakkal ellentétben nem várok el diplomát,a lényeg,hogy értelmes legyen és egy hullámhosszon legyünk.
2015. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Azert igy ebed utan ezeket olvasni,eros gyomor kell hozza....

Kar volt betevednem!

2015. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Azt szeretem egy nőben, ha a kisugárzása kellemes, gyengéd, kedves. A magasabb, nőies lányok tetszenek egyébként, de oly sokat számít a belső.


19l

2015. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Nekem bejön ha kicsit fiúsabb, de nem pasiimitátor...tehát nem 3 centis haj meg pasi nadrág, csak nem ez a kifejezetten nőies, kicsit ilyen "lázadó" jellegű. Nekem is a világos szem sötét haj a gyengém, illetve a kb vállig érő haj.

A mellméret abszolút nem érdekel, de a kifejezetten vékonyak nekem nem igazán jönnek be.


Belsőre legyen higgadt, megbízható, intelligens, hűséges. A belsőből fakad a vonzó kisugárzás is, szóval azt idesorolnám, nagyon fontos.


3 éve van párom és pont ilyen :D


Ennek az agyatlannak meg azt üzenem, hogy ha elsétálna mellettem az utcán, akkor eszébe nem jutna hogy leszbi vagyok, a hülye sztereotípiái miatt.


A mai cuccom: magassarkú, kis szoknya, trikó. Ja és hajam hosszú, abszolút nőies vagyok, és nem én vagyok az egyetlen leszbikus aki csajos. Senki nem akar szép hetero lányokat győzködni, mert van elég szép leszbi is....:D


21/L/L

2015. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%

[link]


[link]


[link]


Aki jelenleg tetszik nem hasonlít túlzottan zekhez a nőkhöz de azért ő is nagyon szép csak sajnos nem rocker de ezen még hátha tudok változtatni. Legalább több lenne a közös témánk.

Neki barna hosszú haja, zöld szeme, nagy melle, formás feneke van. Alacsony, 162 cm. Félénk, csöndes egy nagyobb társaságban de kettesben vagy 3-4-en jobban elengedi magát. Vicces, megbízható és annyira édes, hogy az hihetetlen! :3 Olyan kis jó kislány akit ideje lenne kicsit megrontani. :P Imádom. *-* :)

2015. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
78%
Aki itt köpködött, mert nem volt jobb dolga, annak egyet mondok... Pont azért pártol át egyre több nő a nőkhöz, mert ilyen hülye férfiak (is) vannak. (Remélem nem nő voltál :D) Egyébként nem vagyok leszbikus, de még így sem fújjogok, ha meglátnák két nőt/vagy pasit smárolni. Neked is biztosan nyugodtabb életed lenne, ha ezt tennéd.
2015. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

[link] Álomnő.

Belsőre elég annyi, ha meg tud nevettetni, és intelligens. :D

Ideálom annyira nincs, nem vagyok túlságosan válogatós, de most nincs senkim. :/

2015. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!