Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen indokkal szólíthatom...

Milyen indokkal szólíthatom le a kiszemeltemet egy buliban?

Figyelt kérdés
Május végén lesz egy buli ahol ott lesz a srác aki tetszik és arra gondoltam, hogy végül is leszólíthatnám ott (már elég régóta tetszik nekem de nem merem leszólítani) de nem nagyon van ötletem, hogy mégis milyen indokkal szólítsam le. Arra gondoltam elsőként, hogy oda mehetnék hozzá és megkérhetném, hogy vegyen nekem alkoholt mert én még nem vagyok 18 ő meg már túl van rajta. Viszont nem akarok egy alkoholistának tűnni a szemében mert akkor elveszítem a 'nőiességemet'. Legalább is sok fiú mondja, hogy nem vonzó ha egy lány sokat iszik. Azért gondolom, hogy annak hinne mert csütörtökön is voltunk bulizni és akkor is ott volt és látott engem. Segítsetek kérlek, most már muszáj lesz lépnem de több nem nagyon jut eszembe.

2015. máj. 6. 20:36
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne nagyon agyalj, mit mondj majd, mivel szólítsd le, mert ha eltervezed az egészet, nem biztos, hogy úgy fog sikerülni, ahogy gondoltad, plusz az emberen meg is látszik, ha nem spontán. Menj oda hozzá, legyen az egész spontán, hidd el, jobban fogja ő is értékelni.

A legjobb, hogyha megkérdezed, táncol-e veled. Ha igen, tuti szimpi vagy neki. :)

2015. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megpróbálok majd spontán lenni. :)
2015. máj. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!