Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez jelent valamit? Szerelmes...

Ez jelent valamit? Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap az osztállyal voltunk kirándulni, és volt egy i ülőke. Ilyen kör alakú volt, szóval minden irányból körbe lehetett ülni. És ott ült a az egyik (lány) osztály társam, pont volt mellette egy kis hely, így odaültem. Erre az egyik fiú osztály társam megszólal hogy héj, van még itt hely! Erre én odaültem. Mivel kör alakú volt ez a kis pad szerűség, neki pont háttal ültem. Próbáltam nem is nagyon ránézni. Azt vettem észre, hogy egyre közelebb jön és már a hátunk,vállunk szinte teljesen összeért. Mivel kicsi volt a hely nem nagyon tudtam arrébb menni így csak figyeltem ês nrm értettem mit akar. Azután lassan elkezdte a kezét felém csúsztatni míg végül hozzá is ért a fenekemhez. Mit mondjak... Eléggé meglepett. Aztán csak ültünk így egy ideig. (Szerintem azt hiszi hogy nem vettem észre, vagy nem tudom.) Lehet hogy nem is direkt csinálta? Szerintetek ez jelent valamit? Tetszek neki? (13\L) LEGYETEK SZÍVESEK NORMÁLIS VÁLASZOKAT ADNI!! ELŐRE IS NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ANNAK AKI NORMÁLIS VÁLASZT AD!! :)

2015. máj. 6. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
pénztárcád megvan még? telefon...?
2015. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen megvan!! :D 1) nem is volt zseb se a nadrágomon, se a pulcsimon

2) nem bunkó gyerek, teljesen jó fej. És nem lopna semmkt senkitől!

2015. máj. 6. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem kanos

de komolyan

2015. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem úgy ért hozzám,épp hogy csak az ujjvégei értek hozzám
2015. máj. 6. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy az ujjvége volt? :D
2015. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy tetszel neki, de lehet hogy ez véletlen volt :)
2015. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!