Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor megismerkedtél a...

Amikor megismerkedtél a pároddal, mi volt az első ami megfogott benne?

Figyelt kérdés
Ha gondolod leírhatod korod és nemed is :)

2015. máj. 6. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a szemei... picit vörösek votlak mert sírtak... de szép csokoládébarna szemei voltak... egyszerüen imádtam :)
2015. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az illata! Am nem is volt soha. ^_^

15/F

2015. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"Az a segg, az a mell csak rám vár" :)
2015. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
most épp nincse' de mikó' van akkor ők fognak meg engemet, nem én őket. Vagyis fordított az eset: őket fogja meg valami bennem. (Lehet rondacsávó fétisük van, elnézve a többi barátjukat :D Helyes éljen csak az a fétis)
2015. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
50%
Konkrétan a keze :D
2015. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mi interneten ismerkedtünk össze, ott nagyon szimpatikus volt, majdnem hogy túl tökéletes, ezért gondoltam hogy úgyse fog összejönni.. amikor pedig először találkoztunk az ahogy beszélt velem és a mosolya:)

19/L

2015. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én nem tudnám leírni,igazából én a barátnőmet kifigyeltem magamnak,ehhez annyi kellet hogy elmenjen a folyósom előttem,hónapokig kerestem facen mert nem tudtam a nevét,és egyszer tesi óráról jöttek ki és akkor "elkaptam" szegény megijedt egy kicsit hogy egyszer csak magálitótam egy szóra,de boldogok vagyunk együtt.Egyszerűen elvarázsolt,életem adnám érte,vagy dobnám el ha elhagyna mert ilyet soha nem éreztem.Igaz szerelem mert egy barátnőmet sem szeretem ennyire mint őt :)
2015. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Mindene, egyszerűen az én szememben ragyogott amikor láttam. A mai napig szeretem a kisebb nagyobb viták közben is, és még mindig ugyanazt látom, hogy ragyog. Én nekem foggalmam sincs hogy. mások szerint szép-e, de őszintén szólva nem is érdekel. De ami a legeslegjobban megfogott az a mosolya volt, ahoz hasonlót soha életemben nem láttam még. Egyszerre volt tündéri, angyali, szeretetet sugárzó, és kedves mosoly.

F

2015. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a szép nagy zöld szemei. eleinte mindig zavarba hozott, de imádtam azt az érzést. én 17/L , ő 19/F
2015. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A mosolya. Neten intéztünk találkozót és ahogy meglátott, egyből elvigyo

rodott. :)

15/L

2015. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!