Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki volt ez az egyetemista...

Ki volt ez az egyetemista csaj a győri City buszon? :-)

Figyelt kérdés

Ma délelőtt 9:30 kürül az Árkád előtti megállóban szállt fel, majd az egyetemnél szállt le. Az egyetemnél a jegyzetbolthoz ment, de azt még láttam, hogy mintha nem ment volna be csak benézett az üvegen :-) majd nem láttam tovább mert mentem be az épületbe. Sajnos siettem, zh-m is volt, meg elég szar napom volt :-/

Nagyon szép volt, egyik legszebb akit láttam ezidáig, de pontosan nem is emlékszem milyen ruhában, mert nem is arra figyeltem, hanem, hogy milyen szép csaj :-), Azt tudom, hogy kékes feszülős farmer (vagy annak látszó) volt rajta és barna haj továbbá ha jól emlékszem napszemüveg is volt rajta/nála :-)

Többször összenéztünk, de lehet, hogy Ő csak úgy "véletlen" nézett arra, tehát lehet észre sem vett :-)


Ha Magadra ismersz vagy valaki ez alapján felismeri akkor legyenszíves írjon :-)

Előre is köszi! :-)



2015. máj. 6. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Farmer, barna haj, napszemüveg. Biztos felismeri valaki.. :D
2015. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ja hát így ezekből nem biztos, de leírtam azt is pl. hogy leszállás után hova ment, így már magára ismerhet :-)

inkább itt azzal van gond, ha nem látja ezt a kérdést az akinek kéne :-/

2015. máj. 6. 22:35
 3/7 A kérdező kommentje:
felső színét meg csak tippelni tudnék de inkább nem, hátha félrevezető lenne :-)
2015. máj. 6. 22:36
 4/7 anonim válasza:
Szia ìrd ki a Győrben hallottam csoportba ott több az esèlyed :) Sok sikert ;)
2015. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ááá köszi ez nem is jutott eszembe. Csak az a baj, hogy asszem egyszer már írt ki valaki ilyet és megmondták neki, hogy az a csoport nem arra van... bár ez nem is érdekelne, inkább az, hogy én nem akarom így mindenki elé kiírni, úgy lenne a jó ha csak ő tudná, hogy én ki vagyok, más nem...

Persze tudom, hogy így magam ellen cselekszek, mert ott mégiscsak nagyobb az esély, de...

Még gondolkodom a kiíráson, az is lehet, hogy megint meglátom... :-) bár holnap ma (csüt) nem megyek, de pénteken pl. igen. :-) remélem meg merem szólítani ha mégis látom :-S

2015. máj. 7. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyetem facebook csoportjába is kiírhatod vagy a győri egyetemisták csoportba is. Azt meg szard le, hogy hülyének néznek, a lényeg, hogy megtaláld :)
2015. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát tudom, hogy ez a lényeg még meggondolom :-S

amúgy ma megyek úgyis, kitudja, hogy véletlen arra jár amerre én :-D

2015. máj. 8. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!