Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik közületek belemennek...

Akik közületek belemennek egyéjszakásba, megcsalásba, szexkapcsolatba! Nem gondoltok rá, hogy még védekezés mellett is lehet gyerek? Mit tennétek, ha megtörténne?

Figyelt kérdés

Egyik módszer sem 100%-os.

Nem szoktatok gondolni rá, hogy becsúszhat egy gyerek?

Mit tennétek, ha megtörténne? Egyeseknek olyan könnyű kis semmiség az abortusz?



2015. máj. 7. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#6


1: előváladék... ---> óvszer..

2: nem minden nő szedhet 72 órás tablettát. ---> nem szedni kell, hanem ha valami "baleset" történik, pl kiszakad a gumi, akkor kell bevenni.


Minden nap vállalok/vállalunk nagyobb kockázatot annál, mint hogy egy nemkívánt terhesség következzen be.

2015. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

miért volt egyéjszakásod és becsúszott a baba?

nem tudom, miért pörögsz ezen , hogy mindenki azt írja, hogy aki nem védekezik ilyenkor az meg is érdemli...vigyázni kell! mert itt nem csak baba csúszhat be, hanem komoly betegségk..és őszintén akkor inkább egy baba mint egy halálos betegség!

2015. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

1: kiszakadt gumi, amiben "csak" előváladék volt.

2: kijavítom, hogy megnyugodj: nem minden nő vehet be esemény utáni tablettát.

2015. máj. 7. 16:15
 14/17 A kérdező kommentje:
12. csupán csak sajnálom, hogy több emberről is tudok, akik úgy szaladgálnak abortuszra, mintha a sarki közértbe mennének.
2015. máj. 7. 16:16
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"8. és 9. rendben,

felőlem olyan válaszok is jöhetnek, hogy ki miért nem gondolja úgy, hogy becsúszhat."


Én ne úgy gondoltam, hanem a nőgyógyászommal beszéltem erről a védekezésről.

2015. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15-nél 9-es voltam. :)
2015. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

ha ezen stresszelnék, az elvenné az egész élvezetét. ennyi erővel egyáltalán nem is kéne szexelnem, mert bármikor becsúszhat a baba, hiába szedek tablettát.

de a szexet szeretem, és ha egyedülálló vagyok, akkor az alkalmi szexet, kalandot is. megfelelően védekezek, de ha becsúszna a baba, nem tartanám meg, most sem, pedig kapcsolatban vagyok. (soha nem volt még sem abortuszom, sem nemibetegségem, megjegyezném)

de ha megfelelően, előírásszerűen használod az adott védekezési módszert, akkor szinte semmi esély sincs rá, hogy baleset történjen.

nem kell túlkomplikálni ezt a dolgot :)

20/L

2015. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!