Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz, hogy a csajokat valójába...

Igaz, hogy a csajokat valójában nem érdekli a pénz, se külső, csak a duma, a belső?

Figyelt kérdés
Ezt próbálják elhitetni velem a menő haverjaim, akik minden héten más csajjal vannak, de valahogy nem akarom elhinni..
2015. máj. 7. 22:08
 1/8 anonim válasza:
Csak a duma, a belső? Ritkák az olyan lányok.
2015. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom más lányoknak mi jön be, csak azt tudom nekem mi. Pl hogy kedves legyen, figyelmes, intelligens, művelt, aranyos, csendesebb, nyugis típus, ne a nagydumás, bulizós. Az hogy mennyi pénze van nem derül ki, max ha már együtt vagyunk és jól ismerjük egymást, szóval lényegtelen. A külső annyira számít, hogy igényes legyen. Nem kirakatban akarom mutogatni szóval nem kell menő szépfiúnak lennie.
2015. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha minden héten más csajjal vannak, akkor csak csinálják valahogy.

Igen, sokszor számít, hogy tudod eladni magad. Tehát a "duma" azért jelent valamit.

Ismerek olyan jóképű, anyagilag jól álló férfit, akinek soha nincs szerencséje a nőkkel, mert annyira nem ért a nyelvükön és olyan is van, aki kevésbé néz ki jól, még is le tudja dumálni a csajt a lábáról.

Más kérdés, hogy hosszútávú kapcsolatban azért ez már nem elég.

2015. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rövidtávon így van, bármit meg lehet oldani kb., hosszabb távon már kevés vagy, ha nem vagy pénzes, ezt én pl. éreztem is, ha pénzes lettem volna, akkor félredughattam volna többször is, ameddig csak gyanítja semmi baj nincs, vicc
2015. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VarMa válasza:
sajonos a lanyok nagyreszet tenyleg a belso erdekli (penztarca belseje es a borbelso...)
2015. máj. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz. Az összes sikertelen, megkeseredett srác a pénzre, a külsejére meg a felszínes nőkre akarja fogni, hogy nincs párja, ahelyett hogy mondjuk megkeresse magában a hibát és változtasson, vagy elfogadja hogy neki jobban meg kell küzdeni csajozáskor. De nyafogjatok csak nyugodtan, hagyjátok veszni magatokból a jót is, majd a veleszületett nagydumások foglalkoznak a lányokkal helyettetek is.
2015. máj. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
am egy 100 kilós szemüveges debellát bárki fel tud szedni, én az átlagos, vagy átlag feletti szépségűekről beszélek..átlag felettit sztem csak a pénz érdekli, haverjaim szerint csak be kell dumálnod magad nála
2015. máj. 8. 11:11
 8/8 anonim ***** válasza:

A haverjaid szórakoztató, érdekes egyéniségek, tudnak beszélni, el tudnak egy nőt csábítani, neked ez valamiért nem megy.

Talán ezért sikerül nekik a dumájukkal, neked meg csak pénzzel.

2015. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!