Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szasztok! Tényleg komoly...

Szasztok! Tényleg komoly kapcsolatot szeretnék és nem pedig egy átcseszést, van itt ilyen fiú?

Figyelt kérdés
15/lány vagyok.18 a korhatar.(Ui.:Nem kell az,hogy itt keresek stb.légyszi normálisan gondolja csak az)

2015. máj. 8. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szinte mindenhol van ilyen fiú, csak nehéz megtalálni, akivel jól ki is jöttök
2015. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

18 a korhatár.


de alsó, vagy felső korhatár?

2015. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ílyen biztos van pl én ,de azért egy kapcsolathoz szerintem meg kell ismerni a másikat mert azért hogy legyen valakid nincs értelme 18/F
2015. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A felső korhatár
2015. máj. 8. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.:D


Hát írj és meglátjuk :p

2015. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj! :)

2015. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia :) Ide is írhatsz, egy próbát minden megér :) (16)
2015. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Lehet, hogy későn válaszolok, de én szívesen megismernélek, persze, ha nm számít nálad annyira a külső, mert több lány szerint is rosszul nézek ki, pedig nm vagyok igénytelen, csak genetikai adottságaim vannak. :( Már régóta vágyom egy barátnőre, de még egy lány sem adott esélyt.... Ha tényleg komolyan gondolod, akkor ismerkedhetnénk.. 20/F
2017. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Lehet, hogy későn válaszolok, de én szívesen megismernélek, persze, ha nem számít nálad annyira a külső, mert több lány szerint is rosszul nézek ki, pedig nem vagyok igénytelen, csak rossz genetikai adottságaim vannak. :( Már régóta vágyom egy barátnőre, de még egy lány sem adott esélyt.... Ha tényleg komolyan gondolod, akkor ismerkedhetnénk.. 20/F* Ne haragudj a hibákért..
2017. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!