Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legjobb barátom (fiú) egy...

A legjobb barátom (fiú) egy olyan hónapja körül elég furcsán viselkedik velem. A suliban ölelget és bókol meg hasonlóak és a multkor nálunk volt és tapogatott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 10 éve ismerjük egymást(kicsi korunk óta) és eddig mindig nagyon jól kijöttünk.A muktkor is azt mondta hogy jo a seggem és meg akart csókolni...tudna valaki valamintanácsot adni hogy mit tegyek?mit akarhat?hogyan kezeljem mindezt?

2015. máj. 9. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, kérdezd meg tőle, mit jelent ez?
2015. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azt csinálja, amit te hagysz neki.
2015. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit tapogatott ? Összefogdosta a tükröt ? Basszál rá a kezére olyankor, vagy takaríttasd le.
2015. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fingkirály válasza:

Nincs ebben semmi megfejtenivaló. Megnőttetek (gondolom ilyen tizenévesek lehettek), és meglátta benned is a nőt :)


Ha te is fiú vagy, akkor sincs gond, mondd meg neki, hogy értékeled a próbálkozásást ugyan, de te inkább az ellenkező neműekhez vonzódsz, így ne nálad próbálkozzon ilyen téren :)

2015. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemed?
2015. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok :)) és akkor se hagytam mikor tapogatott engem...és egyszer rákérdeztem de nem valaszolt...
2015. máj. 9. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"A muktkor is azt mondta hogy jo a seggem és meg akart csókolni...tudna valaki valamintanácsot adni hogy mit tegyek?mit akarhat?"

Mit akarhat? Mondta! Meg akar csókolni. Persze itt nem fog megállni, és tovább akar majd menni. A fiúk már csak ilyenek. :))

2015. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!