Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Férfiak! Kinek van kedve...

Fiúk/Férfiak! Kinek van kedve ismerkedni? 20/L (a többi lent)

Figyelt kérdés

Határozott vagyok, de ugyanúgy titokzatos és érzelmileg intenzív is. Sokszor szélsőségekre hajlamos vagyok,főként azért, mert mindenáron megpróbálom elérni a kitűzött céljaim. Lobogó, nagy ívű szenvedélyesség jellemző rám(férfiak szerint),ám haragom pusztító tud lenni. Féltékeny típus vagyok,ha szerelemről van szó. Büszke vagyok szexuális képességeimre,vonzódok mindenhez, ami szép, misztikus vagy tabu. Könnyű elcsábítani és nehéz ellenállni az én csábításomnak(szintén férfiak véleménye)

Élénk vitapartner is tudok lenni,ha kell,de ha megbántanak nem felejtem el és a kellő pillanatban kamatostul fizetem vissza. Haragosaim számára kegyetlen ellenfél tudok lenni,nem véletlenül vagyok Skorpió jegyű.

Jellemző rám az erotikusság és a családcentrikusság, olyan intenzitással tudok szeretni, hogy eddigi párjaimat valósággal megigéztem. Sok energiával rendelkezek, szívem egy élő vulkán, a fegyverem pedig rendszerint a gyilkos humor.

Kinézetre kb. 168-172 cm között vagyok, szőke hajú,kék szemű lány vagyok vékony testalkattal. Szabadidőmben szívesen sportolok pl. futok,biciklizem,focizok,kézilabdázok,úszok. Szeretek moziba menni,bowlingozni,szórakozni.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet akkor írj bátran!


2015. máj. 9. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet :)
2015. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2015. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ruha nélkül.
2015. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ruha nélkül....semmiképp!! :DD

Arra ott vannak a különböző szexuális tartalmú oldalak ;)

2015. máj. 9. 13:09
 5/18 anonim ***** válasza:

Bizony felkeltetted az érdeklődésemet, de ahogyan az lenni szokott biztos az ország másik felén laksz. :)

Legalább egy megyét írhatnál, hogy valami kiindulópont legyen számomra az ügyben, hogy ténylegesen próbálkozzak nálad vagy nem.

A kép ide is jöhet, de a belső az igazán fontos.

Most biztos sokan rád szállnak, ha elmentek a meztelen kép kérők és perverzek, akkor nyugodtan megkereshetsz.

Nyugi, nem harapok csak megkóstollak. ;)


27/F

2015. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem ír ennyit róla
2015. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen tökéletes vagyok mint amit Te leírtál magadról, csak én férfiben, de semmi kedvem nincs fél képernyőn át áradozni magamról, viszont ha elárulod, hogy melyik horoszkóp oldalról van a jellemzés, akkor megkeresem a sajátom :)
2015. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
B-A-Z megyében élek
2015. máj. 9. 13:10
 9/18 anonim ***** válasza:
Jó messze akkor köszi hogy nem írtál:D
2015. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is ott lakok,tali?
2015. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!