Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A vidéki fiúk tényleg jobban...

A vidéki fiúk tényleg jobban néznek ki?

Figyelt kérdés
Mert én, mikor vidéken voltam, csak pár fiút láttam, de az a pár sokkal helyesebb volt, mint ezek a b*zis kinézetű pestiek, budaiak. Valahogy olyan férfiasabbak voltak. Az érdekelne, hogy ez csak véletlen volt, vagy tényleg ez a helyzet? Elsősorban vidéki lányok válaszát várom.
2015. máj. 10. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Arról mi nem tehetünk, ha neked a parasztok jönnek be!-.-
2015. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Ja mert aki nem pesti, az csak paraszt lehet, igaz? Gratula..
2015. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem a parasztok, fuj, csak azok, akik tenyleg jol neznek ki es nem ezek akik airforce-t hordanak es egesz nap a westendben vannak mert az olyan meno dolog, meg nem metroszexualisak... lehet hogy a tobbi plazap**anak ez jon be , de nekem a ferfias fiuk, mert lany vagyok es ez az egeszseges....
2015. máj. 10. 07:22
 4/15 anonim ***** válasza:
En vidéki vagyok. Sok vidéki baratomnak van barátnője de van sok nagyvárosi baratom nékik is van nojuk. De azert ha összejövünk van különbség. Pl öltözködés haj stb... Szerintem mindenhol vannak "ferfiasabbak meg kevesbe ferfiasabbak.
2015. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3

Na, hát erről beszélek.

Attól, hogy neked ez nem jön be, még nem kell b.u.zizni.

2015. máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én Pesti vagyok de eléggé férfias! Megnézel?
2015. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4:milyen oltozkodesi kulonbsegek egesz pontosan?

Utobbiak: sajnalom, de nem tudom mashogy hivni az ilyen fiukat, akik szukebb nadragot hordanak, mint en es felkontyoljak a hajukat.. ja, teged meg nem nezlek meg.

2015. máj. 10. 07:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Majd megnézed Bözsi néééni futárját aztán rájössz hogy a vidékiek sem annyira férfiasak de még mindig jobbak mint az ecsethajú f☆szfejek. És Bp-n is vannak ilyen fiúk pl a barátom...

15/l

2015. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy észrevételem.

Ha egy csaj azzal jön, hogy a plázap..inák így, meg úgy, az a csaj általában egy csúnya kis stréber, akit a sikeres csajok kitaszítanak.

2015. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Osztod a véleményem, habár én fiú vagyok.

Szerencsére az én baráti társaságomban nincsenek ilyen metrosexuálisak. A szamuráj stílus meg nagyon gáz:D

2015. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!