Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik még olyan 20+ lány,...

Létezik még olyan 20+ lány, aki a visszafogodtabb családcentrikus férfiakat szereti?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Visszafogottabb*
2015. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyen vagyok, csak az a baj, hogy sok fiúnak az is visszafogottat jelent, ha nem céltudatos, határozatlan, anyámasszony katonája stb.
2015. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ a visszafogottabb, mit jelent nálad pontosan, kifejtenéd?
2015. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket keresem, viszont azt vettem észre, hogy sok esetben a visszafogott, családcentrikus férfi azt jelenti, hogy azt szeretné, az asszony otthon legyen évekig, szülje a gyerekeket halomra, és lássa el a háztartást. Esetleg ha visszamenne dolgozni, utána ugyanúgy rászakad a család és a házimunka terhe. Nos, ha ilyen akkor nem kell.
2015. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. hozzászólóval értek egyet. Az ilyenek gyakran azt gondolják, hogy csakis a nő szerepe a gyereknevelés és a házimunka és elvárják, hogy ne dolgozzon, csak otthon legyen bezárva élete végéig, vagy hogy munka mellett is 100%-ban csak ő lássa ez ezeket a teendőket.
2015. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mondjuk a kérdező reagálhatna valamit...
2015. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is így gondolja.
2015. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
4es komolyan gondolod hogy ezt jelenti? szerinted hány magyar képes egy keresetből családot fenntartani?
2015. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van jópár hidd el. Ha mégsem akkor életbe lép a mondanivalóm második fele. Plusz, azt írtam csak le, amit tapasztaltam. Közben a kérdező privátban jelezte, hogy nem erre gondolt. :)
2015. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen van jó pár.de van sokszorosan annyi aki nem.aki meg anyagi javakra hajt az nem családcentrikus hanem pénz centrikus.
2015. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!