Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan kérdés, amivel...

Létezik olyan kérdés, amivel sikeresen lehet az oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 feletti fiatal srác vagyok. Volt már párkapcsolatom, sportolok és úgy mond "nem vagyok rondagyerek" sem. Fejben sem érzem magamat gyengének, imádok és tudok is beszélgetni bármilyen témában és humor zsák is tudok lenni. Nem tudom miért, de én izgalmasnak találom a netes ismerkedést. Én magam egyszer írtam ki ide, az oldalra ismerkedés jellegű kérdést, amire egy üzenetet kaptam, egy éppen unatkozó 14 éves lánytól, aki mondjuk ki őszintén, egyáltalán nem hozzám való korosztály. Figyelemmel kísértem mások kérdéseit is és láttam, hogy (rendszerint a férfiak) ismerkedési kérdései sikertelenek, függetlenül attól milyen frappáns, komoly, vicces, érzelmes formában teszik ki. Ennek következtében, ha lányok ismerkednének, minden férfi ráugrik a témára. Ennek mi az oka ? Nincsenek az oldalon normális, elfogadható megjelenésű, rosszindulat mentes fiatal (lehetőleg 18 év feletti) lányok? Egy kérdés hozzátok hölgyek! Lenne olyan kérdés és kísérő szöveg amire, ami mindenképp felkeltené az érdeklődésed vagy mind csak "játékból" írtok néha egy-egy srácnak 3 üzenet erejéig?


Köszönöm a válaszokat előre! A pozitívat és a negatívat (azt hiszem ebből lesz több) egyaránt :)


2015. máj. 11. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs, spontán jön az ilyesmi.
2015. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"nagy a farkam"


Erre pár meleg biztos ugrana, nőnek állítva magát!


De még sértegeted őket "normális, elfogadható megjelenésű" addig nem fog égni a postaládád, mert élből felszinességedről számoltál be.

2015. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én itt ismertem meg a barátnőmet úgyhogy ihajj, nagy szerencsém volt :D
2015. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# a normális jelzőt a gondolkodásra és viselkedésre értettem :)


Az elfogadható megjelenésű valóban felületes megfogalmazás lett, de egyik kapcsolatomban sem a külső dominált... itt inkább igényességre-ápoltságra gondoltam, nem akartam senkit se megsérteni.


Persze számítottam, hogy kötözködés biztos lesz a válaszok között :) Na nem baj ;)

2015. máj. 11. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy létezik ilyen kérdés... Vagyis de. Emlékszem, pár hónapja egy srác kiírt ide egy kérdést, hogy ismerkedne-e vele valaki. Írt magáról pár mondatot, vélhetően azzal sikerült felkeltenie a lányok érdeklődését. Azt írta, hogy a hobbija a fotózás, és emiatt már qrva sok (írta a pontos számot) országba jutott el. Nyilván ebből arra következtetett a sok lány, hogy pénzes lehet. :D

De a lényeg az, hogy eléggé sokan írtak neki választ, hogy szívesen megismernék. Annyira gyanúsan sok válasz érkezett, hogy talán az egész előre meg volt szervezve (jajj, már megint kombinálok). :D

Előtte sem és azután sem láttam ilyen furcsa jelenséget a GYIK-en.

2015. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha van kedved :)
2016. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!