Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmi bájital (többi lent)?

Hearl kérdése:

Szerelmi bájital (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom ez érdekes kérés de ha van vagyis létezik szerelmi bájitalféleség.(Jó vagyok kémiából)Tehát ojasmi ami hormont növel hogy megkívánjanak.Ha valaki tud ijet az leírja?

2015. máj. 11. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt a bájitalom okozta:'D
2015. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Bocsi, hogy csak most válaszolok, lehet, hogy már nem releváns. Én viccen kívül ismerek egyet, még csak egyszer próbáltam ki, de jól működött (bár már szakítottunk, de az egy másik történet)

Hozzávalók:

1l kecsketej (így biztos nem lesz allergiás rád)

5g vasreszelék

egy evőkanálnyi szappanreszelék (minél lúgosabb)

nátriumbenzoát

hidrogénperoxid

a saját pisidből kb. egy evőkanálnyi


Elkészítés:

A tejben lassú tűzön elkevered a vasreszeléket és a szappant, miután a szappan teljesen feloldódott, bele kell rakni a nátriumbenzoátot és a hidrogénperoxidot. Ez után kb. 10 percig még a tűzön kell hagyni, és a legvégén szabad csak beletenni a pisit, máskölönben nem lesz hatása. Ebből elég 2dl-t adni neki, de smmiképp se old fel vízben, mert attól gyengül a hatása.

2017. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 CS:GO Gege válasza:
Amit tudnék javasolni illegális, úgyhogy nem javaslok semmit. Vegyél a kezedbe egy helyesírási szótárt és azt tanulgasd a "bájital" főzése helyett.
2020. júl. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!