Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz lenne ha "véletlenü...

Nagyon gáz lenne ha "véletlenül" ráírnák?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kavartam,és másnap ő rám is írt és látszott rajta hogy tényleg akar velem beszélgetni,csak volt egy dolog amire csak egy smileyt írtam és ara nem írt semmit.Azóta nem beszéltünk azaz 1 napja,és az nagyon átlátszó lenne ha úgy csinálnék mint ha nem neki akartam volna írni ha nem egy másik ismerősömnek? Mert abból tuti beszélgetés lenne,és érzem rajta hogy neki is tetszik meg nekem is tetszik ő,csak nem akarok nyomulós lenni...

2015. máj. 12. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:
u.i:lány vagyok :)
2015. máj. 12. 16:45
 2/8 Chopen ***** válasza:
100%
Elég átlátszó lenne, írj neki rendesen, attól, hogy egyszer ráírsz még nem leszel nyomulós.
2015. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aladar12 ***** válasza:
100%
ja, gáz, ha véletlenül írsz. írj direkt, különben az fogja hinni, hogy nem érdekles és akkor elment a busz.
2015. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne légy gyerekes,ha írni akarsz neki,akkor írj neki,és ne játszmázz!Elég egy ,,Helló!Milyen napod van?",és máris megindult egy beszélgetés.
2015. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És akkor nem lennék nyomulós?Vagy is hát mi van ha nem tetszek neki? De ha nem tetszettem volna neki akkor végül is nem nyomult volna,meg nem írt volna másnap rám,nem?Szóval valamilyen szinten tetszenem kell neki....Hahh már túl komplikálom a dolgokat,csak ezt tényleg nem akarom elcseszni,végre találtam egy normális fiút,aki külsőre és belsőre is bejön:)
2015. máj. 12. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki rendesen, ettől nem leszel rossz ember :D
2015. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
X'D
2015. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De kis cuki vagy :3 ugy ne irj semmikepp mintha veletlen kuldted volna mert azzal leegetned magad. Ha ram hallgatsz, varj meg egy napot -ha kibirod :P- es aztan erdeklodj hogylete felol.Nincs ebben semmi rossz, ezzel meg nem akaszkodsz ra. /N/
2015. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!