Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen most tébyleg lézetik?

Ilyen most tébyleg lézetik?

Figyelt kérdés

Voltam egy esküvőn nem olyan régen és amikor hozták a meghívót kérdezték hogy kivel megyek és mondtam hogy egyedül mert nincs barátom és akik rl hívtak mondták hogy van ott egy nagyon helyes fiú és nagyon rendes is meg minden... Két hónapot vártam az esküvőre és mivel nagyon messze volt tőlünk vonattal mentem és ki jöttek elém a vasútállomásra kocsival és ez az esküvő kb két hete vilt és azóta minden egyes este legalább egyszer az a vissza térő álmom amikor oda értem és ki szàlltam a kocsibol és ő pedig csak nézett és mintha el akadt volba a szava és ez a valóságban is így tőrtént de elötte mikor a meghívót hozták már akkor mondták hogy ő lesz a kisérőm... És miután ez az oda érés lezajlott mindig valahogy véletlen egymásba botlottunk akaratlanul még az nap kerítettem magamnak társaságot hogy ne legyek egyedül és ott mindenki nagyon kedves úgy hogy nem volt nehéz szerencsémre az Ő leghobb baráti körébe kerültem be persze ez is véletlen hiszen annyian voltak segíteni az esküvő előkészületeiben hogy hihetetlen és valahogy még is úgy sikerült de persze nem tudtam meg csak másnap és mikor másnap vissza mentünk oda ahol az esküvő volt díszíteni Ő is ott volt és pont telefonált kint az udvaron mikor ő is ki jött és az unokaöcsémnek aki 3 éves neki visítoztam a telefonba a szokásos dolgainkat hogy szerelmem meg stb.. És meg kérdezt unokaöcsémtől hogy vitt e nekem májusfát és mondta hogy nem és rá kérdeztem hogy de miért nem és ezt Ő hallotta és meg sem fordulr a fejemben hogy erre készül de egyszer csak el tűnt és amikor késöbb újra ki mentem mert ki hívtak a többiek akkor pont akkor jött vissza és oda jött elő vett a zsebéböl egy zöld szinű gyújtót és azt mondta hogy ha a barátod nem vitt májusfát akkor én hoztam neled egy gyújtót májusfa helyett ha már a kisérőd vagyok. És el kezdtem magyarázkodni hogy unokaöcsém volt meg minden és mondta hogy mindegy inkább igyunk valamit utánna egyész nap együtt voltunk és nem csináltunk semmit csak beszélgettünk pedig állítolag segíteni voltunk ott mikor ki jött a srác akinek volt az esküvője mindig jérdezdte hogy na? Volt már valami? Utánna még az nap el nentünk fagyöngyért és kérte hogy menjek vele én meg bele egyeztem hogy miért ne.. Szegény le esett a fárol be a csalánba és össze csípte az alkarját :D és vissza fele az autóban végig azt próbáta hogy fölénk tegye a fagyöngyöt meg mindig meg ölelt :)

Utánna vége lett nemsokára a napnak és el érkezett az esküvő napja és készülődtünk meg sehítettem a menyasszonynak fel öltözni és oda értünk az ebédre és amikor ki szálltam a kocsibol pont háttal állt és mikor meg fordult el kezdett mosolyogni és mondta hogy nagypn csinos vagyok utánna mi meg lógtunk az esküvőröl ajámdékot csomagolni mert nem csomagolták be és hívott hogy segítsek neki de a templomi esküvő végére oda értünk és meg álltunk a templom ajtóba és onnan néztük úgy hogy hátulról át ölelt és kérdezte hogy a miénk mikor lesz mert elötte pedig mindenkinek úgy mutatott be hogy a menyasszonya vagyok :) utánna vissza mentünk oda ahol a lakodalom volt és táncoltunk meg beszélgettünk és egyszer ki ültünk a padra cigizni és kérdezdte hogy miért van rossz kedvem de mondtam neki hogy nincs rossz kedvem és akkor oda jött az egyik barátja és mondta a barátjának hogy nézzen a szemembe és mondja meg hogy látszik hogy rossz kedvem van. A szemembe nézett és azt mondta hogy csillog a szeme úgy hogy biztos nincs rossz kedve de harapja a száját úgy hogy szerintem arra vár hogy meg csókold... Egyböl el kezdtem terelni a témát mert igaza volt a srácnak és utánna be mentünk mert fáztam már hajnali négy óra volt és még mindig ott voltunk és győzködött atrol hogy költözzek oda és utánna akinék aludtam szolt hogy induljunk és el köszönt de csak puszit adott az arconra szóval nagyon cuki volt :) telefon szot cserértünk hogy majd találkozunk mert pont itt dolgozik a közelben és minden annyira jó volt és ténleg nagyon édes és kedves de most meg alihg beszélünk mintha csak ennyi lett volna az egész csal egy álom... Pedig eleinte elég sokat beszéltünk és irta hogy meg akart csókolni csak n mert meg ilyenek de nem tudom azóta mi tőrtént mert ha nagyon ritkán ír akkor is kis cuki és szivet is meg minden ilyet.... Mondjak le róla mert csak egy álomnak jó vagy pedig ne?



2015. máj. 12. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehosszú b**sszki rövidítsd már le! :)
2015. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tl;dr
2015. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Imádom, ahogy ugrálsz előre-hátra a történetben. Fogalmazásból milyen jegyeket kapsz? Remélem azért nem buksz meg.


Amúgy tényleg TL;DR

2015. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy srác minden jó volt cuki édes meg minden. Találkoztunk komolynak gondoltam a dolgot első látásra szerelem stb... És elég sokat beszéltünk de már nem annyit de ha igen akkor ugyan olyan cuki meg édes. Szarjam le és maradjon csak egy szép emlék vagy ne?
2015. máj. 12. 19:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Kitű vagyok csak most zavaba gyüttem na! :D

De amúgy mi az a Tl;DR?????

2015. máj. 12. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Too long, don't read


Jól sejtem, hogy a pasi is messze lakik tőled? Hagyd a fenébe.

2015. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az hagyján, hogy hosszú. Az is hagyján, hogy TL;DR. De hogy az egész szövegben egy darab vessző nincs, az már sok.


Szerintem szard le.

2015. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!