Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz lenne?

Szerintetek gáz lenne?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz lenne ha ráírnék 1 srácra?!😱 Egyszer talákoztunk közös baráti társaságban és jól elvoltunk, kedves, vicces és úgy vettem észre sokat nézett..😊 aztán ismerősök lettünk facebookon, majd beszéltünk is pár szót...😊 Ő egyből arra terelte a dolgok hogy van e barátom és a pasikkal hogy állok...sajnos inkább viccelődtünk és szívtuk egymás vérét, ezért olyan sokat nemtudtam meg róla...viszont azt igen hogy kb. 7-8 év van köztünk...😒 én 16/L, ő 23/F ...a kérdés pedig az lenne hogy gáz lenne ha ráírnék?!

2015. máj. 12. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A semminél jobb.
2015. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
abszolút, de még mennyire
2015. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztesz vele semmit,amondó vagyok.
2015. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors reakciót...de hogy érted hogy a semminél több?
2015. máj. 12. 20:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs jobb*😊
2015. máj. 12. 20:24
 6/7 anonim válasza:
Én is 16 vagyok és a pasim 31, imádom őt, már nyolc hónapja együtt vagyunk, cuki pofa. Szüleim kibuktak mert tény hogy van köztünk néhány év, de működik, szeretjük egymást és nem érzem úgy hogy ne lenne vele közös témánk. Eleinte tartottam tőle, hogy ő mégis egy érett férfi, mit akarok én tőle, de lassan kialakult és nem adnám senkiért. Most már anyám se hisztizik ha vele talizok, apum pedig teljesen elfogadta... persze ezért meg kellett küzdjünk. Ne add fel, egy idősebb megértőbb és jobban tudsz rá számítani minden téren...
2015. okt. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolso! Szted mire kellessz neki? Hacsak szellemileg nem vtok egy szinten de az is gaz mindkettotoknek

Anyagiakrol nem beszelve, o reg dolgotik , van keresete, Te meg mèg zsebpenzt kapsz

2020. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!