Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen dolgokkról lehet...

Milyen dolgokkról lehet beszélni egy olyan lánnyal akivel még jóformán nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Buszon szeretnék egy 16-17 év körüli lánnyal összejönni, és ide kellenének tippek. Egyből el is süthetek 1-2 bókot, esetleg 1 kis flört meg ilyenek? Persze amennyiben tudtok pontosabb segítséget is adni, akkor megköszönném!
2015. máj. 13. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy miről ne. Az időjárásról.
2015. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából, bár nem járok busszal, de ha buszon utaznék, és odajönne nekem egy fiú és elkezdene nekem bókolni, én egy kicsit hülyének nézném. :) Ha flörtölni akarna velem, azt meg egyenesen zavarónak tartanám.


Miért?


Mert ha leszólít téged egy vadidegen, esetleg melléd is ül és flörtölési szándékkal megsérti a semleges PH-dat az nem túl pozitív dolog. Szerintem ne egyből flörtölni és bókolni akarj.

2015. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem inkább nézd mit csinál, milyen cuccokban van, mit figyel és arra tegyél inkább megjegyzést... mármint én pasit szólítottam le azért sparban viccelődve, mert rockmaratonos jegyet láttam nála és jót dumáltunk és tökre nem volt erőltetett vagy béna a dolog, hanem már volt közös téma. Szóval ilyesmit keress és akkor nem lesz kínos csend.
2015. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A trapista és az ementáli sajtokról...
2015. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
következő szöveg biztos nyerő. ,,képzelt fifában 5 csillagos cseleket is tudok csinálni, veled mi a helyzet?''
2015. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!