Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kurv@-madonna szindróma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kurv@-madonna szindróma? Valaki megtudná mondani, hogy az micsoda?

Figyelt kérdés

a minap hallottam valakitől..

bővebb leírást valaki tudna mondani?


2010. szept. 26. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
nem tudom
2010. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiak ugyanis olyan lányokat választnak maguk mellé társnak, illetve feleségnek, akik (tudatalatt) hasonlítanak az anyjukra, szendék, szűziesek, akiket óvni, védeni kell. A gyerekek anyja lesz, a szex ezért szent. Ezzel szemben általában óriási szexuális étvágyukat egy olyan nővel élik ki, akit nem akarnak és ezáltal nem is tudnának elfogadni soha.
2010. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm

Azt hittem durvább lesz :o:D

2010. szept. 26. 21:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért ez se semmi...
2010. szept. 26. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Madonna/Whore Complex.


Ez egy olyan pszichológiai komplexus, amikor egy férfinak kiskorában rideg és távolságtartó anyja volt, ezért nem élte meg, milyen egy szerető anya. Ezért feleségnek olyan nőt keres, aki ezt pótolni tudja benne, és egy idő után úgy fog a feleségére tekinteni, mint anyjára, aki tiszta és szent, ezért elképzelhetetlennek tartja, hogy szexeljen vele. Ez a Madonna rész. (Madonna = Szűz Mária)


Ezért más nőkkel szexszel, akik úgymond "rossz" lányok, (nem ártatlanok, mint a feleség) viszont beléjük soha nem lesz szerelmes. De a szexet, mint mocskos dolgot, nem művel soha a feleségével, csak "mocskos" nőkkel. Ez a whore rész. (whore = ribanc)

2010. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez azért elég furcsa szindróma. :D Mert nem hiszem, hogy a feleségével nem lehetne kiélnie magát..Azt értem,hogy azért nem teszi meg, mert úgy tekint rá ,mint a saját anyjára...

Köszönöm a 3.válaszolónak is.:)

2010. szept. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!