Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó nő a csajom szindróma....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó nő a csajom szindróma. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki nagyon tetszett, de nem sok esélyt láttam nála.Csak poénból melmondtam neki, hogy tettszik (gondoltam, hogy majd elküld a fenébe, és azzal nekem is nyugi lesz), ehelyett elfogadta. Azóta már voltunk moziban, sétálni,de nekem is olyan furcsa érzésem van, meg csomóan ki is beszélnik, mert tényleg teljesen más súlycsoportban vagyunk a lánnyal. 17F
2011. júl. 2. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Veled van. Ez csak jelent valamit.
2011. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tekintetben vagytok más súlycsoportban?
2011. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Súlycsoport..hmm.

Na haragudjanak, de senki nem dönti el az anyja méhében, hogy éppen milyennek fog születni. Rohadtul ne mondja meg senki, hogy te, vagy éppen az a csaj kivel barátkozzon. Nem a külsőd miatt szeret, aminek elsősorban a legjobban örülhetsz. Ha azok a szerencsétlen hülyék meg kibeszélnek, akkor csak az irigység beszél belőlük.

Hát ennyi a véleményem.

2011. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
lehet h tényleg tetszel neki
2011. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. És hidd el, hogy tetszel neki. :)
2011. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez van,hogy a lányok többsége a belsőt nézi. a legtöbb fiuval ellentetben:)
2011. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

23:28 Ez pont fordítva van.

Kérdező, sztem ha talál egy jóképűbb srácot, rögtön ott fog hagyni, de ne legyen igazam! Kivéve, ha gazdag vagy.

2011. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Veled van és ez számít valamit. Ne érdekeljen mások véleménye, inkább nyugodj bele, h igenis tetszel neki, legyetek boldogok. :))
2011. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fequez válasza:
100%

Együtt vagytok és ez a lényeg. :) Hogy más meg mit mond, az ne érdekeljen. Mint már írták előttem, a többiekből csak az irigység beszél. Ők nem léptek oda a lányhoz, te odaléptél és elmondtad, hogy mit érzel. Szerintem az emberek arra irigyek irigyek, akinek olyanja van, ami nekünk nincs, elszalasztottunk, vagy nem is lehet. Fogd úgy fel, hogy ők a "titkos csodálóid". :)

Amúgy nekem is volt hasonló szitum. Nem is hittem, hogy a lánnyal összejövök. De összejöttem. Aztán egyszer csak az egyik haverom odajött hozzám és a szemebe mondta, hogy irigy rám, mert piszok jó barátnőm van. Mondtam, hogy köszi, és otthagytam a fenébe. :) Tedd te is ezt!

2011. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kovács János Balázs válasza:
100%

Túl jó? Add nekem! :)))

Vicceltem, bocs! Nagyon vigyázz rá! Legyetek boldogok.

Nem érdemes ilyenen agyalni. Ha hűséges és szeret, nem számít semmi!

2011. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!