Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem ciki az hogy lassan 18...

Nem ciki az hogy lassan 18 vagyok (félév) és még szűz vagyok? A fiuk részéről gáz ha egy lány 18 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

De hogy gáz,számomra érték lenne 1 nőnél és mindíg is az volt.A mai fiataloknál nem érték,mert semmit nem értékelnek az életben ezért mondják azt,hogy gáz!!!!

(34-éves srác)

2010. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nem ciki, még én is szűz vagyok, de remélem nem sokáig:)

Én örülnék ha találnék szűz lányt.

20f

2010. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

szia!

egyáltalán ne érezd cikinek!

én 19 múltam mikor elvesztettem a szüzességem.

nem maradtál le eddig sem semmiről. és azért ne akard elveszíteni mert sok 15-16 éves már nem szűz. annak add majd oda magad akit igazán szeretsz majd! :)

a szüzesség nem verseny kérdése! :)

2010. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

*annak add majd oda magad akit igazán szeretsz. (itt egy -majd :$)


20/l

2010. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

20:15-ös

bocsi, de nem értek veled egyet, abban, hogy a mai fiataloknak nem érték. Léci ne általánosíts, én 18 éves srác vagyok, és nekem igenis jó érzés, hogy a barátnőm 19 évesen még szűz, és nem adja oda magát, 2 hónap után, hanem még várat. Szóval a kérdezőnek annyit, hogy ne zavarjon, szerintem becsülendő ha valaki 18 évesen nem partyp.icsa, akit körbeadnak.

2010. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
Bár már elmondták jó páran hogy nem gáz, én is szeretnélek megerősíteni ebben a tudatban:) 4 hónapja vagyok 18 és én is rengeteget paráztam emiatt de 2 hónappal ezelőtt jött egy srác és kifejezetten örült h szűz vagyok még szóval nyugi :))
2010. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
barátom én 18születésnapom előtt 2nappal vesztettem el és mivan abban? szerintem várd ki az igazit vagyis legalább aki szeret és ne az első hónapban feküdjetek le
2010. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

Nem gáz, én még mindig az vagyok. És nagyon becsülöm azokat a lányokat, akik nem adják oda magukat minden jött-mentnek, véleményem szerint a szüzesség egy nagy kincs - én csak annak fogom odaadni, aki meg is érdemli.

19/F

2010. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Az értelmes, okos, kultúrált embereknek a szűzesség érték lesz mindig!!! a p@rtypi.csáknak meg az alfahímeknek nem... Hidd el nem csak a csajoknál érték hanem a pasiknál is, nekem monta már csaj h örült volna ha ő vehette volna el(hazudtam és azt hiszi h már nem vok az... hülye voltam)
2010. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Hülye... Szerinted ha szeret a pasidm akkor zavarja? Téged nem az érdekel, hogy "gáz-e", hanem az a bajod, hogy nem vagy biztos abban, hogy találsz valakit, aki tényleg szeret.
2010. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!