Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem ciki az hogy lassan 18...

Nem ciki az hogy lassan 18 vagyok (félév) és még szűz vagyok? A fiuk részéről gáz ha egy lány 18 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, miért lenne az? Én 19/F vagyok és én is szűz vagyok. Így jobban belegondolva egy szűz lánnyal szívesebben elveszíteném, mint egy olyannal, akin már 16 éves korán 5en átmentek...
2010. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem a következő a "bajom":


Már lassan 29 éves leszek, és még mindig szűz vagyok. Nem járok/jártam soha semmiféle "diszkóba" és buliba, de nem is akarok. Undorodok ezektől a helyektől. Tanácsot várok, hogy mit tehetnék? Irigykedve nézem azokat a hasonló korú embereket akiknek már kész családjuk van, nekem meg még semmi. Attól félek, hogy már soha nem fog történni semmi "jó" velem. Regisztráltam már jónéhány társkereső oldalra is, de ott is a potenciális jelöltek vagy nagyon messze laknak, vagy k*rvák, vagy csak pénzért adják ki elérhetőségeiket. Ez szerintem szintén egy mocskos aljas dolog. Nem a topmodellt keresem, hanem egy normális társat, aki nem a pénzre hajt, hanem esetleg gyerekem/gyerekeim anyja lehet.


29/F

2010. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

Én is 18 éves vagyok és szűz,de engem nem zavar,mert én nem adom akárkinek,nekem még az első csók sem volt meg,mégse szakadt le az égXD.És nyugi nem gáz,az a gáz,ha elhitetik veled hogy ez ciki a szüzesség(kivéve ha poénkodnak).Csak pozítívan.

18/L

2010. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Én 22 éves vagyok, még sosem volt kapcsolatom, és nem is csókolóztam senkivel sem. Persze vágyom ezekre a dolgokra, de eddig még nem jöttek el... majd egyszer.. :) És legalább tudni fogom, h tényleg magamért kedvelnek :)
2010. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
17:51-es: fiú vagy lány vagy?
2010. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

Itt nagyon könnyen írjátok, hogy mi az érték, meg mi nem. Csak az életben ezt sokan nem így gondolják. Akinek nem inge, ..., de a válaszadók egy hányada csak azért mondja ezt, mert így akar jófejnek tűnni. Az életben is rengeteg ilyen srác van, de ugyanez nőben is fellelhető. Egyáltalán nem ciki, esetleg annyi, hogy ne hangoztasd. Elég, ha az az illető tudja, aki esélyes Nálad. Az emberek alapvetően gonoszak, főleg, ha kettőnél többen vannak. Ezzel én most nem ítélek el senkit, csak az úgynevezett társadalmi normákat, meg az erkölcs állandó minőségromlását.

Az a bizonyos valaki pedig még valószínűleg értékelni is fogja, hogy szűz vagy.

Egyik cimbi azt mondta, hogy az első négy barátnője nagyon örült, hogy ők vehették el a szüzességét. Ez nőknél nehezen eljátszható. Szerintem fontos dolog. Ne reklámozd, de ne is szégyelld.

2010. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

19:22

Szerintem menj prostihoz és döngesd meg jól!Én csak 20vagyok és szűz de már így is rosszul érzem magam, ha 1 évig nem jön össze akkor én elmegyek prostihoz.

2010. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Az a gáz ha 40 évesen is szűz vagy. Egyébként szerintem 18 évesen nem probléma.

16/F

2010. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon meg lehetne alapítani a szüzek klubját_:P

Nekem is volt nemrég egy hasonló kérdésem ezen az oldalon, úgy tűnik népszerű ez a téma..:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

21:25 válasz küldője vagyok

Ha elolvasod az én kérdésemet nemkel külön magamról írni..

Lényeg az hogy én 22 éves vok és még szűz!

Szerintem nem nagyon gáz, legalábbis szerintem..

Én értékelem az olyat, az lenne a gáz ha mán 13 évesen elveszteted vonat, én ismerek olyan lányokat, de nincs is komoly kapcsolata tegyük hozzá!

Viszont olyant is ismerek aki szűzen ment férjhez és mán majd 30 éve boldog házaséletet él!

Csak azért ne veszítsd el mert egyesek azt mondják hogy gáz, vagy mert cikinek érzed.

Volt egy barátnőm aki csak azé hajtott rám hogy végre valaki elvegye neki, pedig nemvolt elkésve,16 volt. Aszán hogy szakítottunk pár hétre sikerült is neki túlesni rajta_:P :)

2010. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!