Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki már ilyen korban?

Ciki már ilyen korban?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még szűz, a barátom már nem, de nem érzek iránta szexuális vágyat. 5 hónapja vagyunk együtt. Attól félek hogy nem találok még egy ilyet aki ennyire szeret. Mit tegyek?
2011. okt. 29. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a pettinget. Ha az se indít be, akkor vagy nem ő az Ő vagy szexuális zavaraid vannak.
2011. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Más iránt már éreztél ilyen vágyat?

Fogamzásgátlás, vérvizsgálat?

2011. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, éreztem, de akkor rövid volt a kapcsolat. :(
2011. okt. 30. 06:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden írtad le a problémát, de én a következőket vettem észre:


1., Biztos vagyok benne, hogy önképzavarod van, vagy legalábbis borzasztó önbizalomhiányban szenvedsz. Miért ne lehetne téged szeretni? Nézz körül a világban, hogy micsoda gázos nők vannak, és mégis van, aki odáig van értük! Ez lehet az egyik oka, amiért nem érzel vágyat: a gátlásaid. Talán tudat alatt szégyellős vagy előtte, vagy nem bízol benne eléggé.


2., Sehol nem írod, hogy szereted őt. Sőt azzal magyarázod, hogy nem akarod elveszíteni, hogy ő szeret téged. Ez talán arra utal, hogy nem szereted őt eléggé, vagy a magánytól való félelemből vagy vele.

Ha ez így van, akkor az egész kapcsolatnak nincs értelme, és komolyan mondom, hogy szedd össze magad, legyen egy kis önbizalmad, és keresd meg a te embered!


Az is lehet, hogy szereted is, nem is vagy előtte szégyellős, bízol is benne, egyszerűen csak nem állsz készen a szexuális együttlétre, mivel az első lenne, teljesen érthető, ha parázol, ez esetben a fiú dolga, hogy feloldja a gátlásaidat, talán egy pohár finom ital, némi hangulatvilágítás, hasonló praktikák segítenek.


Egy biztos: NEM ciki, hogy még szűz vagy. Legyél rá büszke, mert a mai világban, mikor 14 évesek kefélnek fűvel-fával, igazi kincs a te szüzességed. Ezt komolyan mondom. Csak azért, hogy ne legyél lemaradva, nem szabad lefeküdnöd senkivel. Ha eddig tartogattad magad, biztosan van rá okod, hát ne add fel az elveidet. Úgyis el fog jönni az életedbe, akivel majd meg akarod tenni, és ő lesz az, akit igazán szeretsz. Az is lehet, hogy ez a srác lesz az, csak egy kicsit később, talán csak tévedek, és szereted őt. De vágyak nélkül nem szabad megtenned, pláne ha az első (fizikális okokból sem - baromira fog fájni, ha nem kívánod).


Szerintem első körben gondolkodj el rajta, hogy mit érzel a fiú iránt, ha szereted, és nem az oka, hogy gátlásos vagy, és egyébként már szeretnél vele lefeküdni is, akkor lehet, hogy tényleg érdemes felkeresni egy orvost.

De nem biztos, hogy gáz van veled. A lányok érzelemvilága bonyolult ;)

2011. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Röviden írtad le a problémát, de én a következőket vettem észre:


1., Biztos vagyok benne, hogy önképzavarod van, vagy legalábbis borzasztó önbizalomhiányban szenvedsz. Miért ne lehetne téged szeretni? Nézz körül a v

2011. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

07:19


Nagyon szépen köszönöm amit írtál. sokat segítettél!!! :)

2011. okt. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!