Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez nemi erőszaknak számít?

Ez nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok, és eddig szűz voltam. Megtörtént a barátommal az első alkalom. Szinte nem is kényeztetett, lazított el, hanem levetkőztünk, és alig pár perc múlva már belevágott az egészbe, pedig én száraz voltam teljesen. A lábammal jeleztem, hogy nem jó, próbáltam eltolni, de még jobban csinálta. De egy idő után már nem ellenkeztem, úgy gondoltam jobb ha végre túl esek a szüzesség elvesztésén. A végére végül is benedvesedtem, akkor úgy már nem fájt annyira. Azt mondja hogy nagyon ügyes voltam, mert bírtam a fájdalmat, és azt mondta ez másoknál is így van.
2019. okt. 1. 22:54
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
86%

Nem.


Ez rossz döntésnek, mert egy barommal kezdtél, ÉRETT FÉRFI helyett.

2019. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel azért rendőrségre ne menj...

Beleegyeztél az aktusba, annyi történt, hogy fájt.

Legközelebb nem egy bunkó állattal fogsz kefélni ezek után, legalábbis remélhetőleg van annyi eszed.

2019. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
87%
Nem. Ha lefekszel valakivel, de nem élvezed, az még nem erőszak... -.-\
2019. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem is mennék rendőrségre.
2019. okt. 1. 23:04
 5/39 anonim válasza:
79%

Ha a partnered kellően felizgat akkor általában az első alkalom sem fájdalmas. Viszont nem nemi erőszak hiszen beleegyeztél, nem is értem mi az, hogy a lábaddal jeleztél neki, miért nem mondtad meg neki egyszerűen, hogy még nem vagy nedves addig ne csinálja?


Ne haragudj kérdező de ez most a te butaságod volt, legközelebb csak akkor engedd betenni ha te is úgy érzed, hogy készen vagy rá, és erről beszélgess el a barátoddal is.

2019. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
50%
Mármint a leendő új barátoddal beszélj, ezzel már nincs beszélnivalód. Egyébként szerintem valahol benne van a nemi erőszak, mert az aktusba eredetileg ugyan beleegyeztél, de közben jelezted, hogy mégse, de ő tovább folytatta. Vagyis akarod ellenére közösült veled.
2019. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
70%
Ez rohadtul nem nemi erőszak.
2019. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
15%
Nem kényeztetett? Nem is élvezted? Ha híres és gazdag ember lenne a barátod, én már rég feljelentettem volna a helyedben.
2019. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gazdag, és nem híres.
2019. okt. 1. 23:19
 10/39 anonim válasza:
77%
Komolyan 25 eves vagy?
2019. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!