Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nehéz a szüzesség...

Miért olyan nehéz a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 16:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
81%
Mi a nehéz benne?
2020. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1%
Hát ez jó xD Figyu bármikor elveszthetted ! Ez nem okyan nehéz ? De tényleg ez most ütött! Régen láttam ilyen katrgóriásat ! De 16 évesen már vannak jó páran akik sajnos nem egy férfivel volt már! De vannak olyanok akik többre értékelik magukat ennél és az egy jó jel!
2020. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
19%
hát én 15éves szülinapom előtt vesztettem el pár nappal hány éves vagy?
2020. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj vannak azok a srácok akiknek nem kell sok ésbtényleg rád masznak na ezek koppintós formák meg vannak a masikok akik nem állnak le meg vannak akik nem adják könnyen magukat sem! Az meg szerintem a te dolgod hogy elveszíted vagy nem ! Nincs senkinek semmi beleszólása csak ne kelljen mondjuk két hetente nőgyógyászhoz járnod! MERT EGYRÉSZT NEM OLCSÓ! Meg a gyógyszer sem old meg mindent!
2020. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Figyu 21 de nem rám tartozik mi olyan nehéz benne mindig a csaj irányít sajnos ! Attól függ ki a dominánsabb! De azért ez tényleg ütött! Ahhoz tényleg nagyon csúnyának kéne lenni, hogy valaki ne veszítse el, de hát én még olyan emberrel nem találkoztam lánnyal aki ne veszítette volna el Figyu nekem nem fáj mert én lszrm

Mindenki maga dolga hogy mit csinál

2020. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Hidd el sokkal jobb ha túl vagy rajta mint hogy azon szorongj hogy mikor tömöd ki magad tamponnal mert az meg nem jó! Stresszelsz meg a közérzeted is egyre rosszabb lesz míg végül ott tartasz fuh túl vagyok rajta egy gonddal kevesebb
2020. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Meg vannak ám olyanok akik direkt erte mennek ki fuh ez gyors menet lesz nekik és ott hagynak na azokkal az emberekkel meg nem érdemes foglalkoznod mert csak kihasználnak és utána meg jönn a sírás jaj csak erre kellettem ennek a tetűnek de ez mind a te dolgod nem a magyar sajtóra tartozik
2020. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként azért nehéz mert az ismeretlen dolgok előtt az ember mindig döntés keptelen elárulom neked az olyan nagy titkot xD
2020. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Őhh fiú vagyok :D nemlány.. de 19
2020. febr. 6. 16:58
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem mintha Pszhiológus lennék egyetemi diplomás de ezt szerintem néhányan így gondolják aki pesszimista visszont optimista belatasuák azt mondják fuh micsoda jó túl vagyok rajta hah érted meg van aki úgy félnek tőle hogy egy ideig kerülik a dolgokat mit akarsz erről megtudni? Azt hogy valaki oda megy hátulról az nem az en dolgom , de fiatal lanyoknál ahogy elnézem eléggé bekövetkezik. Ehhez nem kell olyan nagy tudás de ez a kérdés szerintem nagyon humoros lett sőt agyzsibasztó de feldobtad a napomat
2020. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!