Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nehéz a szüzesség...

Miért olyan nehéz a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Jah amúgy némelyik lány meg nem engedi magát csak szólók valamelyik mindig nagy a ne mulass
2020. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Jah meg némelyik fiatal csaj ki is bszk a felnőttekel elarulom nem volt pl 16 és 65 évessel tolta de nem baj ilyen a termeszet ez már nem valtozik de szerintem minden így van rendben
2020. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Jah egyébként a nők csak szólok mindenben keresik a dominanciát és nem akarnak a tehetetlenektől semmit én például a szerényebb lányokat szeretem de tudom melyik az? Egyik sem olyan ritka mint égen a sarki csillag xD
2020. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Keresheted te azt a lányt mint életfogyti elítélt a naplementét nem találod meg max hallottál már a badoról elvileg ott lehet ismerkedni de fizetős ezért ilyenre manapság nem pazarlom a penzem nekem fontosabb céljaim vannak ennél vállakozás stb tanulás meg ilyesmik hidd el az ilyesmivel előrébb vagy mint azt lesed hogy ki akar lenni a barátnőd mert hát addig nem fog lépni egyik sem ameddig nem nyújtasz valami jobb dolgot az életében például egyszer tetszesz az illetőnek valamikor meg le s szr na hát az ilyenktől óvakodom de akinek egyfolytaban bent dobbogsz mint lány a szívében na azt meg nem érdemes ellöknöd magadtól én sajnos igy is tettem mert láttam hogy csak zsákutcában voltam az egész dologgal
2020. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
De ha neked van barátnőd akkor ne lökd el tőled próbálj meg vele egy hangsúlyban lenni elárulom akkor leszel nekik szimpatikus ha valami jó jelet látnak benned ha meg nem akkor onnantól lőtek az egésznek meg az is baj manapság ha nem vagy eléggé akaratos meg igazából nem is kell de hidd el nekem az az igazi aki azért szeret hogy legyen bármilyen hibad de akkor is megkeres ha tudja a szakadék szélén
2020. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Imre777 ***** válasza:
20%

A szüzességet nem elveszteni nehéz, hanem megtalálni!

Miért kell elveszteni?

Fiúknak nincs szűzhártyájuk.

(Ezért sem tudják elveszíteni...)

2020. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A szüzesség valójában egy fogalom, a szűz hártya sem egy olyan dolog mint valami kis vékony papír amit szét szakítasz, van akinek akkora lyuk van rajta hogy első alkalmat észre sem veszi, van akinek születése óta nincs, ez inkább valamiféle peremre hasonlít. Hallottam legendákat hogy volt olyan prosti akinek még teljesen ép volt a hártyája mikor vizsgálatra ment.

Nézz utána nyugodtan :D


De a lényeg hogy szüzesség olyan csak szellemi fogalomként van, szóval ha megvolt az első alkalmad és úgy is fogtad fel, bamm, nem is vagy már szűz~

(Nehogy valaki letagadja több partnerénél is hogy "jaj az előbb nem is vesztettem el" mert bunkóság ezzel a szellemi dumával visszaélni, ez ügyben mindig becsületesnek kell lenni)

2020. ápr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!