Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csúszkál az óvszer?

Miért csúszkál az óvszer?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rosszul képzeltem, de azt gondoltam, hogy az óvszert legörgetem a péniszem tövéig, és az onnantól teljesen fix. Ehhez képest (egyelőre kézzel gyakorolva) azért mozog, nem csúszik le teljesen, de azért csúszkál. Ez miért van?


Szerintem átlagos a farokméretem, kb 4,5 centi vastag. 53 és 54 mm-es gumikat próbáltam. Az 52-es már szorít is, de az se totál fix. Mitől van ez?


2011. aug. 25. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem találtad még meg az ideális méretet. Vagy nem görgeted le egészen a pénisz aljáig. Ha csak félig húzod fel, ne csodálkozz, hogy lecsúszik. Amúgy síkosított mindegyik, hogy megkönnyítse a behatolást.
2011. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De hát milyen méretet keressek?? Az 56-os nyilván túl nagy. Az 52-es szorít. Az 53-assal és 54-essel meg írtam mi van. Más méretek nincsenek!
2011. aug. 25. 14:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez a helyzet az 52-es szorít az 54-es pont jó, felhúzom klassz feszes nem ragyás és mikor teszem a nőmet nem hogy úgy maradna inkább a bőr mozog a p..ön és ettől hamar elmegyek és nem tudom mi az istent csináljak vele hogy ne mozogjon a gumiban a bőr...még az 52-nél is ez van
2011. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a síkosító miatt érzed úgy, hogy csúszik.
2011. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De a síkosító kívül van. Nem? A belsejébe miért tennének?
2011. aug. 25. 14:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most nőként megmondom a frankót:D nem létezik olyan gumi, ami nem csúszkál. A bőröd sem fix, akkor a bőrödön lévő óvszer, h legyen??? Síkosak és gumi felületűek. Nem létezik olyan, ami nem csúszik egy kicsit el. És ez nem baj. A második válaszolónak meg, ha a gumi csúszkálásától elmész gyorsan, akkor mit fogsz csinálni gumi nélkül? Az sokkal erősebb inger...
2011. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, gumi nélkül nem megyek el olyan gyorsan mint gumiban. bár mi nem próbáljuk sokszor gumi nélkül mert nem kockáztatunk de nem tudom miért van ez így :D
2011. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet fordítva vetted fel a gumit, és belülre került a síkosító rész. Okosabbat nem tudok.
2011. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
fordítva nehezen lehet felvenni mert nem lehet legörgetni , ha csak nem csomagolták fordítva :D
2011. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 T.T.Z. ***** válasza:
100%

A 15.54-es lánynak részben igaza van, ez a rész pedig a komment eleje. :)

A végével nem egészen értek egyet ugyanis a gumiban ha akarod ha nem az egész szerszámodat éri inger folyamatosan és nem csak az a része ami épp bent van a lányban. :)

Az ami rá van írva méret a csomagolásra nem feltétlen igaz.

Nekem majd fél évig kellett válogatni a gumik között hogy megtaláljam azt, amelyik tényleg jó (tényleg mozog mind egy kicsit)és még az sem mindegy, hogy rücskös vagy ultra vékony stb. Mind más és más.

Válogass türelmesen egyszer te is megtalálod azt amelyik jó.


Kellemes válogatást, élvezd jól magad :)

2011. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!