Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 19 éves lány vagyok és...

Én egy 19 éves lány vagyok és van egy nagy problémám. Még szűz vagyok. Igaz hogy voltam már pasival de úgy még nem szeretkeztem senkivel se csak megujjazott. Egy nős pasi a szerelmem. Megtegyem vele?

Figyelt kérdés
Hanem egy nős pasiba aki jelenleg 34 éves. Viszont vele már egyszer készültünk megtenni a dolgot csak akkor nem történt meg mert nem adódott rá alkalmunk. Pedig mindketten nagyon kívánjuk egymást. Viszont van pár ember aki szerint nem ajánlatos nős és tapasztalt pasival kezdeni mert fájdalmat fog okozni és maradandó bajaim származhatnak belőle. Pedig vele akarok elsőként lefeküdni mert szeretem őt. Másnál nem tudok rendesen izgalomba jönni! Ugye helyes ha ezzel a nős pasival teszem meg először?
2007. dec. 14. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Most ezt te tényleg komolyan kérdezed h helyes-e? Nem is az a gond h 34 éves, hanem most arra gondolok h egy nős férfival. Az én erkölcsi értékrendembe ez nem fér bele a "helyes" kategóriába. Nem is gondolsz a feleségére? Még ha szereted is, akkor is, gondolj bele, mi lehet ebből az egészből? Lefekszel vele, ő meg valszeg többet nem akar tőled, hisz van 1 felesége. Neked hogy esne ha a helyébe lennél? Szerintem inkább keress egy tisztességes, normális pasit, aki megbecsül téged! Amugy én 18 vok,és nem konzervatív. Abban igazuk van akik mondták neked, h a végén neked fog fájni,na meg persze a feleségnek,akit csúnyán becsap az ő férje. Én egy ilyen pasival elvből nem állnák le. De ez az én véleményem.
2007. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
Én is szörnyűnek tartom, de valószínűleg nem csak az ágyban vagy tapasztalatlan, hanem az életben is ha ezt megtennéd...
2007. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
96%

szerintem ha belegondolsz, hogy a feleségének ezzel valószínűleg mekkora fájdalmat okoz (már azzal, hogy veled van azzal is megcsalta) és valóban átérzed, akkor már is el kéne mennie a kedvednek az egésztől... én a helyedben addig nem találkoznék vele, ameddig nem rendezi a dolgot a feleségével (márpedig ha komolyan gondolja veled, akkor megteszi)! gondolj már bele, hogy milyen szörnyű lehet megcsaltnak lenni! és te éppen erre készülsz egy nős férfival! sztem itt ezen az oldalon is találsz olyan kérdéseket-válaszkat, amikből kiderül, hogy milyen érzés... egyébként meg ettől az embertől, aki a feleségét megcsalná, ne számíts te se sokkal többre... egyébként a 10 parancsolatban is benne van, úgyhogy nem csupán NEM helyes, hanem egyenesen bűn...

Remélem megtalálod a helyes utat... ((most jut eszembe: ugye legalább nincsenek gyerekei???))

2007. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

A 30-50es nős férfiak többsége azért keres nállanál sokkal fiatalabb egyedülállo lányt mert némi szintem nincsenek megelégedvel a párjuk kapacitásával, de az helyett hogy a feleségével mindezt tisztázná, és kiprobálnának sok uj dolgot inkább ilyenkor fordulnak a hozzád hasonló fiatal, tapasztalatlan, és naiv lányokhoz, Mert a régi mondás is azt tartja h: "a friss hus mindig ropogosabb"(vagy valami iesmi:D) S főként gondolom, h elmondtad neki h te még szüz vagy, és ez megjobban imponál neki. Ugyh szerintem egyáltalán nem erdemes az elso alkalmat egy ijjen házasságszegőre fecsérelni.

És gondold magad a felesége helyébe...szegényke...s gondolom majd neked sem lenne valami jo erzes mikor majd a férjed is a 30-as éveiben felszarvazna téged

2007. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Hogy egy tapasztalt pasi fájdalmat okoz, maradandó károsodást? Ezt te sem gondohatod komolyan!!! Akkor mit tesz egy tapasztalatalatlan? Megöl?

Azt el tudom képzelni, hogy lelkileg tönkretesz, de fizikálisan tuti nem.

Hogy nős vagy nem nős,ez a te értékrended, ebbe nem szólhtunk bele. De a szüzességed talán jobb lenne egy jó kapcsolatban elveszteni, nem egy félredugással.

2007. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Hmm..ismerek egy 34 éves angoltanárt,aki kikezd jónéhány diákjával,mellette 7 v. 8 éve van barátnőe.Miután eleget játszott velük,lefektette őket 1-2szer kidobja,mondván,h a tanári erkölcsei...Persze minden egyes buta kislány bedől neki,mert jól néz ki.Nem tartom magam konzervatívnak.Amúgy ha nem veled megcsalja az asszonyt mással.Véleményem szerint nem kell a feleséggel foglalkozni,ebből én nem csinálnék lelki problémát.(Amit feljebb írtam abból viszont igen...)

Mindig is úgy tartottam,h akinek amilye van azzal foglalkozzon ő maga.Megcsalni megcsalhat egy 21 éves fiú is,meg egy 34 éve férfi.

Amúgy azért ízgat fel ennyire,mert tapasztalt és tudja,h nyúljon egy lányhoz.(Én is egy ilyen férfi mellett tanultam meg a szex rejtelmeit,csak ő 22 éves volt akkor.)Fájni pedig szinte mindenkinél fog az elején...sőt,később is lesz olyan.Csak a filmeken láthatsz olyat,h két vadidegen összefut,és az első alaklommal együtt mennek el.(kb 5 perc ismeretség után)...a való világ nem mindig ilyen..sőt..inkább nem ilyen.Illetve,ha egy tapasztalt pasi fájdalmat okoz,akkor mit csinál egy olyan,aki még azt sem tudja,h hogyan nyúljon hozzád,és baromira izgul?

Más nem tud felizgatni?Ez azért van mert a női agy kicsit fura,és ah érzem te is lelkizős vagy.Nálunk az agy úgy működik,h először szerelem,aztán beszélhetsz a szexről is,de mivel most a pasit szereted,így kötve hiszem,h más is fel tudna izgatni.(Majd kinövöd..)

Én azt mondom,h akarod tedd meg!Ha nem akarod,akkro ne azért feküdj le vele,mert ez elvárás.A feleséget meg felejtsd el,miért nem foglalkozott vele ő.De azért mérlegelj,ha van gyereke...ha el tudsz számolni a lelkiismereteddel.....

2007. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Az első válaszadókkal teljesen egyetértek. Gondolj bele!! Nem fog melletted kitartani! Fel sem vállal!! ÉS az hogy szereted...majd elmúlik! Keress valakit akivel akár az egész életed leélheted! Sokkal jobban jársz! Gondolj be...honnan tudod, hogy melletted, a feleségén kívül nincs-e harmadik, negyedik..vagy ki tudja hány szeretője?! Szerintem ezzel a női önbecsülésed elötte, de a többség elött valahol a nulla alatt van!
2007. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha lefekszel vele, borítékolom a folytatást (tapasztalatból): Egy pár alkalomra még kellesz, addig hiteget, hogy téged szeret és a feleségét már nem. Aztán úgy dönt (esetleg egy mesével, ami arról szól, hogy milyen súlyos okok miatt "kénytelen" így dönteni), hogy nem rúgja fel a házasságát. Ezek után mi lehet?

Egyedül maradsz és szenvedsz, vagy hosszú távra "mellékutca" leszel és szenvedsz.

Inkább ne juss idáig!

Keress valakit, akinek csak te vagy és tervezhetsz vele közös jövőt!

2007. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
96%

1. Az, hogy 19 évesen szűz vagy, nem probléma!

2. Ne tedd meg vele. Képzeld magad a feleség helyébe. Az, hogy a painak nincs lelkiismerete, meg bűntudata, az legyen az ő gondja. Legalább te gondolkozz józanul. 19 éves vagy. vagyis már felnőtt. Akkor gondolkozz is úgy+

3. Képzeld el, milyen, ha Neked van egy 34 éves férjed, aki lesi, hogy mikor csengetnek már ki végre, vagyis hogy a nála 15 évvel fiatalabb csajokat hajkurássza. Ha ez kiderül, akkor annak a nőnek tönkremegy az élete, 0 lesz az önbecsülése, mí a pasi húzhat egy újabb strigulát a noteszébe!


Ezt egy olyan srác írta, akinek a jelenlegi barátnőjének 2 éveig volt nős pasija, csak nagyobb korkülömbséggel. Sokmindent mesélt (mondjuk képzelheted ez nekem is hogy esett megtudni, hogy egy eszköz volt, akit egy vén kéjenc arra használt, hogy olyat kapjon egy fiatal, gyönyörű lánytól, amit a felesége nem tudott megadni neki), és gondolhatod, nem leányálomba illő dolgokat. Úgyhogy szerintem NE! További kérdésekért írj e-mailt nyugodtan. De még egyszer azt mondom, NE TEDD MEG!!! Üdv.: Z

2008. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy 19 évesen még szűz vagy nem probléma, már bocsi! Az a probléma ahogyan az életet szemléled. Ilyen korban már lehetnél ezekben a kérdésekben érettebb!
2009. máj. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!