Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok melyik a rosszab...

Mit gondoltok melyik a rosszabb a lány szempontjából?

Figyelt kérdés

Ha egy szerelmes lány elveszti a szüzességét, de a pasi nem szereti


vagy


Ha egy lány elveszti szerelem nélkül a szüzességét egy belé szerelmes fiúval?


2010. aug. 2. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elsö.
2010. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
indoklást is kérnék
2010. aug. 2. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:

elsö

a lánynak ez örökké emlék marad,ellentétben a fiukkal...

2010. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na igen, de hogy eshet az a lánynak, hogy csak kihasználták? hogy a pasi valójában nem is szerette???!!! és hogy a pasinak ő csak egy lyuk volt?!
2010. aug. 2. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a lány szempontjából az a rosszabb, ha nem szerelmes abba, akinek a szüzességét adja, mivel a legtöbb lánynak az a fontos, hogy azzal fekszik le életében először akibe szerelmes. Mert minek is adja oda a szüzességét annak, akibe valójában nem is szerelmes??
2010. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,te melyik szereplő vagy!Én a magam nevében a másodikat választanám,de az is rossz lenne valakinek(legalább nem nekem).Még jó h ezen már túl vagyok
2010. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hát, szerintem az első mindenkinek emlékezetes(kivéve ha nem részeg...).

Nekem még nem volt tapasztalatom ilyenben, de majd eljön.

16/F

2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy éppen a dolog közben vagyunk, vagy utána. Ha közben, akkor jobb azzal, akit szeretek. De utána nagyon rossz lenne megtudni, hogy csak kihasznált, én biztosan kikészülnék tőle.
2010. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1.mert a pasik lelkileg nem nyomorékok.jó a melegeknél más a helyzet.
2010. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát én pasiból vagyok és 18 évesen vesztettem el.... egy olyan csajjal akit én szerettem valamilyen szinten... de ő nem szeretett engem, csak mint barátot... Aztán DVD-ztünk én meg felhúztam, és lefektettem... megbeszéltük, hogy ez köztünk marad stb... de nagyon megbántam

Mert rá fél évre megtaláltam életem szerelmét, és én vettem el a szüzességét egy 16 éves gyönyörűszép lány :) Aki 1 éve imád engem, és én is imádom őt :)


és most már 19 éves vagyok ő pedig 17 :)

2010. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!