Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 15 éves fiú vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 15 éves fiú vagyok és még nem csókolóztam. Van egy lány aki nekem nagyon tetszik és én is neki. már ismerkedünk egy ideje, sajnos voltak rosszabb előzmények is. Jó lenne ha ezt csinálnám?

Figyelt kérdés
azt találtam ki hogy odamegyek hozzá és azt mondnom neki hogy: hoztam neked valamit é adnék egy puszit a szájára.ez jó ötlet lenne? létszíves le tudnátok írni hogy hogy csináljam a puszit, mert elégé félek hogy elszúrom:$
2009. jún. 8. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki amiatt parázik, hogy "jajj, mi lesz, elszúrom". NEM lehet elszúrni, nyugi :D Száj a szájra, és annyi, onnantól már menni fog. Az ötleted meg haláli aranyos, én odáig lennék, ha ezt csinálná a srác, aki bejön nekem :)
2009. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vagy 1000 kérdést irtam hogy jajj ha elszúrom h kell csinálni, majd amikor elcsattant. Akkor se tudtam még semmit de csak úgy jött. Nyugi senki sem szúrja el.
2009. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magát a csókot nem, de a szituációt el lehet. sztem teremts romantikus körülményeket hozzá. hívd el pl a lányt egyik nap hozzátok és nézzetek közösen meg vmi romantikus filmet.
2009. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat ha nekem egy fiu ilyent csinalna, teljesen odalennek!:)

Szoval csak nyugi, nem fogod elszurni.;)

2009. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nagyon biztató ,köszi nektek:)
2009. jún. 8. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon édes srác vagy... szerencsés lány!

Én azt tanácsolom neked,hogy először nézz kedvesen a szemébe,és közelíts,de csak addig,hogy az orrotok épp hogy összeérjen. Figyeld meg a reakcióját. Látni fogod,hogy akarja-e! Ha igen,akkon finoman csókold meg. HIdd el érezni fogod,hogy kell,a lényeg,hogy ne rohand le rögtön a nyelveddel! :)

Ha pedig úgy érzed,hogy nem feltétlenül szeretné,akkor edj egy hosszabb puszit az arcára,de viszonylag közel a szájához... :)


De nem kell ezen ennyit agyalni... Hidd el,menni fog!! :)

2009. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!