Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rosszabb az ha egy 30 fős...

Rosszabb az ha egy 30 fős osztályban sokkal több lány lesz mint fiú? (kb. csak 5-4 fiú lesz)

Figyelt kérdés

Szeptembertől középiskolás leszek és furának tűnik nekem, hogy ennyi lány lesz. Bár lehet, hogy én reagálom túl és talán még jobb is lesz... Nem tudom.

15/L


2010. aug. 2. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb. Nálunk ugyanez volt. A csajok meg hozták a formájukat: klikkesedés, kiközösítés, stb. És minden vagányság hiányzott belőlünk.
2010. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, akkor rosszabb lesz...

A fiúknak viszont aranyéletük lesz a csajok között! :-DDD


Majdnem mindegyik osztályban ez van, a fiamék középiskolájában is a 30 tanulóból 7 fiú volt, a többi lány...


Készülj fel rá, hogy ENNYI lány "gyilkolni" fogja egymást, gátlástalan harc fog beindulni a fiúkért.


Amúgy tudsz valamit csinálni ellene???...


Menj el egy informatikai középiskolába, ott tuti több lesz a fiú, mint a lány... :-DDD

2010. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is most kezdem a gimit, eddig hatévfolyamba jártam, most kéttannyelvbe megyek. Előző gimiben 39-en voltunk, aztán 38-an. 24 lány és 14 fiú. Általánosban 7 fiú, 12 lány.


Annyiból nem jó, hogy a lányok nagyon szeretnek klikkekbe tömörülni, imádják egymást kiutálni és sértegetni. A lányok között sok a sznob is eddigi ismereteim alapján. Persze vannak kivételek...

Na a fiúk pont azt nem csinálják olyan intenzíven, amit a lányok. A fiúk lazábbak. Szerintem nem jó, ha sok a lány, de ez az én véleményem.


Egyébként meg általában mindenhol több lány van.

15/L

2010. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok lány van együtt,teljesen meghülyülnek ,csak marakodnak.Én nő vagyok,de borzadva gondolok vissza arra a volt osztályomra ,amelyikben sok volt a lány.Bár szerencsés esetben,ha rendesebb lányokból egy jó közösség jön össze ,akkor semmi gond.
2010. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

hát, nagyon nem szerencsés a nemi arány...

ahogy a többiek is írják, sok lány/nő együtt nem túl jó

de hátha az ofő ügyesen tudja majd ezt kezelni

2010. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Én most megyek gimnáziumba :D

nálunk sokkal több fiú lesz mint lány...

szerintem a fiúk tuti örülni fognak :D

2010. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
mi úgy indultunk, hogy 23 lány, négy fiú. Az elején, amikor megy az ismerkedés, a fiúknak tényleg arany élete van. De ez úgyis lecseng, legalábbis nálunk lecsengett. "El vannak nyomva" (költői túlzással), bár ez személytől is függ, hogy az illető hajlamos-e a papucskodásra. Kilencedik óta már ketten megbuktak (most 11-es leszek), úgyhogy a "nőuralom" még nagyobb. Néha rossz, de amúgy ki lehet bírni. Mondjuk én művészetis osztályba járok, mindenkinek van egy alap "kapocs" a másikkal, és nincsenek klikkek, inkább lazább baráti társaságok. Csak nyugi :)
2010. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valamiféle gimnáziumról van szó.


Én sokkal szerencsétlenebb helyzetben voltam. Villamosipari szakközépiskolába mentem, 36 főből 1 azaz 1 darab lány osztálytársra futotta. Azért ez sem épp egészséges arány.

2010. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, én általánosban, tavaly még 28 fős osztályba jártam és 7-en voltunk fiúk. Nem bántam ^^ volt választék a lányok közül. De jövőre sem lesz másképp, csak 8-9 fiú lesz.
2010. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 35-en vagyunk, 12-en vagyunk fiúk 23 lánnyal szemben. Nekem semmi bajom nincs az aránnyal.
2010. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!