Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a rosszabb? Ha egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb? Ha egy párkapcsolatban a lány, vagy a fiu csalja meg a másikat?

Figyelt kérdés
jo tudom egyformán undorito dolog mind a kettö, de mégis...a faszik du*nak egyet és kész, esetleg a nevét se tudják másnap, de a csajokat MEGDU*JÁK, és ugye nekik kell érzelem is, ha nincs akkor meg elöszeretettel kurvázzák egymást. elméleti kérdés, csak ez volt a téma a többiekkel
2008. szept. 24. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
No ez egy jó kérdés, barátnőm szerint még az is megbocsájtható, ha én érzelem nélkül egy másik lánnyal vagyok. Szerintem nem annyira. De azért jó érzés, hogy nem kezd el féltékenykedni, ha másik lányra nézek.
2008. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mind a kettő egyformán gusztustalan.Egy lánynak természetesen "rosszabb" .Egy lánynak ez szégyen. mert egy nő akkor igazán nő ha harcolni kell érte és nem adja oda magát ennek annak.Egy pasi erre úgymond büszke lehet, "hogy igen még egy csaj megkívánt".Szerintem 1x a lánynak is és a fiúnak is megbocsájtható a félrelépés.Mindenki hibázhat egyszer.De többször nem.
2008. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Jah..és lány vagyok..
2008. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Sztem tökmindegy! Mindkettő rossz.Nem minden csajnak van benne érzelem. De ettől talán rosszabb is, ha nincs érzelme hanem csak úgy megdugják. De mennyivel jobb ha egy férfi csak úgy megdug vkit? Érzelemmel méggázabb. Szerintem aki igazán szeret, ha fiú ha lány, nem tud félre dugni. Hameg már igen, akkor már teljesen mindegy hogy melyik a rosszabb.
2008. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nos, ez egyértelmú, hogy a párkapcsolat milyenségétől is függ. Például egy teljesen jól működő kapcsolatban egyik sem elfogadható.

Az első hozzászóló mondta:"barátnőm szerint még az is megbocsájtható, ha én érzelem nélkül egy másik lánnyal vagyok"....nha ez nagyon furcsa...ez nem azt jelenti, hogy a lány nem féltékeny típus. Egyszerűen nem szerelmes és teljesen mind1 neki, mit tesz a másik.

Petranova

2008. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta szemétség, hogy ha egy nő "érzelem" nélkül szexel, akkor egy kurva. Ha egy pasi csinálja ugyanezt, akkor egy nagy kan. Hol az egyenjogúság? A megcsalást mindkét fél részéről elítélem.


Személy szerint nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve, de nem is ítélem el azt aki igen.

2008. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valaki írta,hogy egyszer mindenki hibázhat.

Kéremszépen.

Ez nem egy kártyavár,ami ha összedől újraépítjük.

Gondolom,aki ezt írta,már megtette párszor ezt a megcsalás témát :-)

Nah de a véleményem:

Mindkettő rossz.Ez egyértelmű.Ha a pasi csinálja,a lány összeomlik,ha a lány csinálja,a pasi omlik össze.

Ez lenne a normális.

De manapság,ha valaki megcsalja a párját,ott nem hiszem,hogy különösebb érzelem lenne.Ha meg van,akkor nagyon kevés ahhoz,hogy tartós,hosszú kapcsolat kialakuljon,és szerelem.Egy szerelmes embernek eszébe sem jut egy ilyen dolog,maximum ránéz egy fiúra vagy lányra,és aztmondja : "Hű,milyen jól néz ki" De aztán aki igazán szerelmes,annak bevillan az,hogy "De az én barátnőm/barátom a legjobb :-)"

Megcsaláskor szerintem a kapcsolat már el van ítélve,és nem lehet jovátenni.Ha lány csinálja,ha fiú.Ott nincsenek igazán nagy érzelmek,és felesleges ragozni.

2008. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az " egyszer hibázhat"-os lány vagyok. Nagyon rosszul gondolod nem tettem meg, 1x sem.Volt egy egy hónapos szakítás a barátommal és én hülye állat igen lefeküdtem egy másikkal.De nem gondolom hogy ez megcsalás lenne mivel nem voltunk együtt.És rettentően bánom, és lehet hülyeségnek tünhet de nem igen tudtam mit csinálok.És ezért vagyok mostmár ezen az állásponton hogy 1x hibázhat mindenki, de többször nem.
2008. szept. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsó előtti válaszolóval teljesen egyetértek! Igen, meg lehet nézni a másik csajt/pasit, hiszen arra van a szemünk, de egy olyan ember, aki szerelmes és szereti a párját, annak eszébe jut azonnal a barátnője/barátja. Akinek nem, ott már komoly bajok vannak! Szóval mindkettő egyformán rossz, a megcsalás nem normális dolog. Ha valaki megteszi, akkor azért teszi meg, mert nem érzi jól magát a kapcsolatban amiben él. Épp ezért, sokak gyávák és nem merik mondani a párjuknak, hogy mi zavarja a őket a másikban. Persze van, aki mondja, de a párja leszarja és épp ezért nagyon rosszul esik neki.. és "megtörténik a megcsalás".. De Én azt mondom, hogy előbb szakíts/szakítsunk ha nem jó a kapcsolat. Mindenki magának dönti el melyik a jobb:

-Szakítani és nyugodt lelkiismerettel pasizni/csajozni

vagy

-Benne maradni egy olyan kapcsolatban, ami nem jó, megcsalás után pedig nagy lelkiismeret-furdalással tovább folytatni a kapcsolatot? .

2008. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. de sztem van olyan, hogy a faszi megcsalja, mert mondjuk szerinte egy kihagyhatatlan alkalom volt egy bombázoval, de attol, hogy van még 1 skalpja lehet hogy több nem lesz, együtt él még a csajjal 50 évet és tényleg szereti. jo az más kérdés h sztem nem tenném meg, de igazábol el tudom képzelni h lehetséges.

csajoknál ezt viszont máshogy fogják fel. egyszeri alkalom fujj, megdugatta magát és kész. amugy érdekes h elég sokan gondolják ezt igy, gondolom a régi idökböl ered a felfogás...a szavak is igy alakultak, a csajt tekintik "alsobbrendünek". na még 1x kösz, csak érdekelt ki hogy gondolja

2008. szept. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!