Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szégyenlős vagyok, mit...

Nagyon szégyenlős vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon szégyenlős vagyok, még magam előtt se nagyon merek mesztelenül lenni. a melleim kicsik, de jó alakom van. még szűz vagyok, de nagyon félek a csalódástól, hogy majd nem tetszek a fiúnak... hogy tudnám leküzdeni ? valami tipp ?
2010. aug. 20. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

ne aggódj. ::::) nem baj ha kicsik a melleid az olyan aranyos... én nem szeretem ha nagyok :D a kicsi szép átlagos a jó :D

16/f

2010. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ezen ne aggódj én is valahogy hasonlóképp nézek ki, és nincs ezzel semmi gond.

Ha egy fiú csak azért szeret mert nagyok a melleid az régen nem jó.

Tipp: ne erre gondolj amikor ismerkedsz, ne azon törd a fejed hogy hogyan nézel ki, ha valaki szeret, az úgyis mindenhogy elfogad.

2010. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. aug. 20. 09:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, szép pár lesztek.


Találsz majd egy aranyos fiút, és akkor Te majd a kis melled miatt görcsölsz, a fiú meg a kicsinek képzelt kukiját nem akarja megmutatni.

Így aztán szépen elsétálgattok néhány évet az életetekből, amit akár hasznosan is felhasználhatnátok.


Aztán egyszer csak megtörténik minden, ti meg majd jót röhögtök magatokon, hogy milyen buták is voltatok.

2010. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D :)
2010. aug. 20. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Merre is laksz am?:P:D..Engem nem zavarna h milyen az alakod,vagy a melled,vagy bármi.Nekem egy lány nem csak attól szép h milyen a csomagolása,hanem h a belső értéke,az érzelmei milyenek.Szval nekem ettől szép egy lány:)

Szval merre is laksz?:P

2010. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nocomment :P
2010. aug. 20. 18:41
 8/11 anonim válasza:
kor?
2010. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nemár,legalább akkor priviben:P:D
2010. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha igazán szeret egy férfi, akkor a melleiddel együtt fog szeretni. Neki az lesz a szép. Szeresd önmagad, sugározzon ez rólad és akkor minden rendben lesz! Természetes, hogy az elején félénk vagy, viszont néhány alkalom után próbálj megnyílni. ;)

N/17

2010. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!