Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes-e 21 évesen lefeküdni...

Érdemes-e 21 évesen lefeküdni egy prostival?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon fontolgatom az ilyesmit.
2010. aug. 4. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Lefeküdni egy prostival semmikor sem "érdemes", sőt sokkal inkább hülyeség. 21 éves korban meg még főleg nem kell ezen törnöd a fejed.
2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Inkább egy ismerősnek ajánlj fel pénz szexért. Az azért mégse k.rva...
2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
igen érdemes a te agyi szintedhez képest
2010. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
67%

Nem! 21 évesen mégnem vagy elkésve. És ne prostival akard az elsőt.., kitudja mit is elkaphatsz. Keress magadnak egy barátnőt, ne laragadj le ott, h még nincs.

22/L

2010. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

szerintem azzal sokkal jobb lenne elveszetni akit szeretsz, és odafigyeltek egymásra, mint egy qrvával...

várj amíg nem találsz egy olyan lányt akit szeretsz, és érdemesnek találsz arra hogy lefeküdj vele, és vele legyen az első...

persze ez csak szerintem van így, azt csinálsz amit akarsz. :P

15/L

2010. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
nem mert pénzbekerül
2010. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A pénz a legkevésbé sem izgat.

Egyébként sem nagy örömömben mennék oda, hanem nagy elkeseredésemben, mert évek óta próbálkozok és sehogy sem akar összejönni. Csak visszautasításokat kapok. Már jó pár éve várok.

Egyáltalán mindenkinek van párja? Mi van, ha nincs és vannak olyan emberek, akiknek egyáltalán nem tud szerelemből összejönni az első?

2010. aug. 4. 20:43
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Minek mennél prostihoz? Utána mi lesz jobb? Mi fog változni? A pillanatnyi kielégülésnél sokkal szarabb lesz az a tudat, hogy fizetned kellett érte. Ha kanos vagy, veszítsd el egyéjszakás- vagy szexkapcsolatból, ha kell, de ne prostival.
2010. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

hát ha nem élethalál kérdése szerintem inkább ne menny 21 évesen még bőven ráérsz és az első legyen emlékezetes most attól hogy lefekszel 1 prostit semmi sem lesz jobb attól ugyanúgy nem lesz barátnőd csak elmondhatod hogy 1 szer már +dugtál 1 prostit az nem éri meg :) inkább várj 1 kicsit 1 lányra nem kell félni az első miatt simán menni fog :D amúgy ez nekem is eszembe jutott anno párszor de szerencsére ilyen komolyan soha nem gondoltam utólag tudom hogy mekkora baromság lett volna :)


F/21

2010. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
persze ez nem áletkor függő 18 meg 65 évesen is ugyananyi értelme van kur vázni
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!