Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérjem meg, hogy hagyjon fel...

Kérjem meg, hogy hagyjon fel azzal, hogy azt csinálja amit az apja kér, vagy tűrjem el hogy talán soha nem fogunk lefeküdni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! elég fontos ez a dolog amivel kapcsolatban írok. Egy kicsit talán komolyabb, mint amiről itt általában szó szokott lenni.

a barátommal (16,16) több mint egy éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk a megszokottnál is biztosabb alapokon áll. Egy dolog van amiben nem értünk egyet. az Ő szülei jól nevelt katolikusok, és az apja arra kérte őt hogy házasság előtt ne szeretkezzünk. Mivel számára az apja az egyik legfontosabb ember az életében, ezt megis beszéltük. Megbeszéltük hogy nem szexelünk házasság előtt. Talán furcsán hangzik, de nekem ez azóta elég komoly problémákat okoz, mivel már nagyon várok arra hogy együtt legyünk. Akkor amikor ezt megbeszéltünk nem mertem rögtön beszélni vele erről.

Kérjem meg, hogy hagyjon fel azzal, hogy azt csinálja amit az apja kér, vagy tűrjem el hogy talán soha nem fogunk lefeküdni?


2011. aug. 17. 01:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
háát.. necces.. :S
2011. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
A barátod mennyire gyakorolja a vallását? Mert, ha őt nem érdeklik ezek a katolikus izék, akkor meg tudod vele beszélni, hogy ne hallgasson az apjára. Szerintem beszéld meg vele.
2011. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Tűrd el! Ha szereted, akkor eltűröd, ha meg nem akkor kéz csókolom.
2011. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

16 vagy és ő is! Van rá egy százasom hogy nem téged fog elvenni, de még csak az utánad lévőt sem!!!


A mélyen hívők buták! Egy könyvnek hisznek ami köszönő viszonyban sincs e téren a valósággal!


Ha a katolikusokon múlt volna az egész földi élet fejlődése, akkor még mindig nem jutottunk volna túl a mikróbák szintjén!


A tested természetes ingereket küld az agyadba!!! Természetes tehát jó is amit érzel mert nem ellentétes az élettel és a természet rendjével, ami ellen hülyeség lázadni, mert úgysem a katolikusoknak lesz igazuk!


A srác fiatal még és befolyásolható, és ha az apjának fog hinni, akkor szakíts vele!


Egy kapcsolat jó működéséhez alapvető az igények kielégítése!!!!


Igen, a testieké is!!! Jó szex nélkül nincs jó kapcsolat!!!


Te megvennél ely olyan valamit, amit nem láttál csak egy lezárt felirat nélküli dobozban van?!

Nem!


Olyan a házasság is! Hozzámennél úgy hogy nem jó és nem izgató vele a szex?!

Férre minden romantikus marhaságot, hogy a szerelem mindent legyőz és hasonlók!!!! Ha nincs jó szex a szerelem odébbáll!!!! Szeretni és kívánni, alig különbözik egymástól!!!


Képzeld volt olyan aki attól tette függővé agy lánnyal való házasságát, hogy vajon tetszene-e istennek, hogy a lány nem vallásos!

Ilyen elmebeteg állatokkal ne álljál már össze!!!!

2011. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
kezdeményezzek?
2011. aug. 17. 10:07
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Am. erről a hit kérdésről, akkor fogalmazzuk meg az ő nyelvükön:


Ha Isten megteremtette az embert, Isten miért ne akarná, hogy jól is érezze magát? Akkor minek teremtette a testi vágyakat, ha nem lehet használni?


Sztem érvelj a srácnak vmi ilyesmiről.

2011. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
54%
Én a te helyedben egy szó nélkül lerohannám,mikor kettesben vagyunk,ha elsőnek ellenkezdi próbálna,nem hagynám abba,csak akkor állnék le,ha erősen eltolta magától. :D De ez én vagyok. Szerintem beszélj neki arról,hogy mennyire akarod,és ha nem enged,...akkor gondolkozz el rajta,hogy hogyan tovább.
2011. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ez rohadt jó ötlet. leyszívesebben énis ezt tenném...de mivan ha rohadt méres lesz meghogy "azt hiteem ezt megbeszéltük" stb
2011. aug. 18. 00:03
 9/17 anonim válasza:
A rohadt jó ötlet az, hogyha leülsz vele, és beszélgettek erről.
2011. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És ha csak petting lesz? Az még nem szex!


Egy kis tipi-tapi, csókók, nyalakodás... hátha megjön a kedve ;)

2011. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!